MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA

Ben Cristovao

31. 01 2018 14:57 | markiza.sk
Ben Cristovao
Ben Cristovao Foto: TV Markíza

Bývalý Superstarista sa teraz stal porotcom.

Ben Cristovao sa narodil 8. júna 1987 v Plzni. Je spevák, raper, tanečník, skladateľ, textár. Kariéru odštartoval vďaka SuperStar. V roku 2007 sa dostal do finále speváckej šou a skončil na siedmom mieste.

V roku 2010 vydal debutový album Definitely Different. Najväčší úspech z neho mali single Give Me Some More a Put It On Me. O rok neskôr vyšiel druhý album Benny Cristo. Ako predskokan vystupoval napríklad pred americkou kapelou Far East Movement či raperom Pitbullom.

V roku 2013 bol jeho videoklip Bomby nominovaný v kategórii videoklip roka v ankete Český slávik. V tomto roku vydal ešte single ako Tělo a Stop.

V roku 2014 vydal tretí album Made In Czechoslovakia. Na všetkých albumoch spolupracoval s kanadskými producentmi The Glowsticks.

Pred hudbou sa profesionálne venoval snowboardingu. V roku 2006 získal prvé miesto na Českom pohári v sérii 4x4.

Ben sa tiež venuje bojovým umeniam. V roku 2016 získal bronzovú medailu v stredne ťažkej váhe na majstrovstvách v Ázii v brazílskom jiu jitsu. V tom istom roku získal zlato na prestížnom medzinárodnom turnaji Madrid Open. Spevák reprezentuje akadémiu Jungle BJJ.

Komentáre ( 0)