MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Pavol Habera

28. 11 2019 20:30 | markiza.sk
Pavol Habera
Pavol Habera Foto: TV Markíza

Ako porotca v SuperStar pôsobí od jej začiatkov.

Rodák z Brezna je jedným z najuznávanejších slovenských spevákov, hudobníkov a skladateľov. Na hudobnej scéne pôsobí už viac ako 30 rokov, preslávil sa ako líder skupiny Team a neskôr svojou sólovou kariérou. Diváci ho mohli vidieť v niekoľkých muzikáloch a filmových produkciách.

Už takmer 15 rokov je súčasťou projektu SuperStar, kde si divákov aj súťažiacich získal svojou úprimnosťou, ale aj dobrými radami a trefnými, vtipnými poznámkami. A zdá sa, že inak to nebude ani v aktuálnom pripravovanom ročníku SuperStar.

„SuperStar je matkou všetkých talentových súťaží a ja som rád, že som od prvého ročníka jej súčasťou. Keby sa mi ten projekt nepáčil, tak už dávno by som v ňom nebol. Rád objavujem ľudí, ktorí niečo vedia, ale aj tých menej talentovaných, s ktorými je sranda. No a týchto všetkých tam každú novú sériu stretávam a fakt sa pri tom zabávam. Očakáva sa odo mňa, že každému vždy na rovinu poviem, čo si myslím a s týmto teda fakt problém nemám. Ale to už asi všetci vedia a dúfam, že si to zase všetci naozaj užijeme a nájdeme šikovných ľudí, ktorým otvoríme tie zamknuté dvere. A za tie všetky roky vidím okolo seba veľa nových (dnes už kolegov), ktorým sme pomohli. A to je dobre!“


Komentáre (0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na