MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA

Fenomén SuperStar je späť!

31. 01 2018 14:15 | www.markiza.sk
Nespievaj si len doma v sprche. Prihlás sa do SuperStar
Nespievaj si len doma v sprche. Prihlás sa do SuperStar

SuperStar je fenomén, ktorý pobláznil celý svet a dodnes slávi obrovské úspechy.

Najslávnejšia a najúspešnejšia hudobná talentová šou na svete sa vracia! Nové spevácke talenty, silné príbehy súťažiacich, špičkové moderátorské hviezdy, porota zostavená z renomovaných a úspešných osobností šoubiznisu a rozprávková výhra v hodnote 75 000 eur.

SuperStar je fenomén, ktorý pobláznil celý svet a dodnes slávi obrovské úspechy. So stámiliónmi divákov a viac ako miliónom kastingov po celom svete dokázala zmeniť viac životov a vytvoriť viac hviezd, než akákoľvek iná šou v histórii televízie.

Na slovenskom trhu SuperStar už 13 rokov objavuje nové spevácke talenty a divákom predstavuje ich dramatickú cestu za vytúženým cieľom - stať sa slávnymi spevákmi a umelcami. Vďaka SuperStar plníme súťažiacim ich sny!

Stačí spomenúť len zopár mien ľudí, ktorí začali svoju kariéru práve v SuperStar - Celeste Buckingham, Ben Cristovao, Peter Cmorik, Zdenka Predná, Dominika Mirgová, Martin Chodúr, Lukáš Adamec, Martin Harich, Tomáš Bezdeda, Emma Drobná a mnoho ďalších.

Spevácka súťaž tiež vyniesla na moderátorské výslnie dodnes mimoriadne populárne tváre televízie Markíza - Adelu Vinczeovú a Martina „Pyca“ Rauscha. Moderátorské opraty veľkolepej šou si vyskúšali aj Leoš Mareš, Martina "Tina" Csillagová, Roman Juraško, Zora Hejdová či Jitka Nováčková.

Vystúpenia uchádzačov o titul SuperStar hodnotí hviezdna porota, ktorej stabilným členom je už od roku 2004 ostrieľaný spevák a hudobník Pavol Habera, po ktorého boku sa vystriedalo množstvo obľúbených a rešpektovaných osobností hudobného biznisu zo Slovenska i Česka. Do poroty SuperStar 2018 si k nemu prisadnú novodobý idol Ben Cristovao, rebel a spevák skupiny Monkey Business Matěj Ruppert a za dámy trojicu doplní krásna a empatická speváčka Katarína Knechtová.

SuperStar je hlavne o plnení snov ľudí a o všetkých emóciách, ktoré sú s tým spojené. Formát z dielne britského televízneho producenta Simona Fullera zabáva divákov po celom svete už od roku 2001, pod názvom Idols ho distribuuje spoločnosť FremantleMedia. Odvtedy bol tento dynamický formát úspešne produkovaný v 55 krajinách vrátane Nemecka, Južnej Afriky, Poľska, Indie a Švédska. American Idol získal prestížnu televíznu cenu Emmy a umiestnil sa na vrchole rebríčka americkej sledovanosti šesť rokov po sebe.

Divákov tak opäť čaká mimoriadne silná zostava talentov, zaujímavé príbehy súťažiacich a to všetko v atraktívnej podobe, ktorá k obrazovkám priláka celé rodiny.

Komentáre ( 0)