MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Michal Šafrata

17. 05 2020 23:00 | markiza.sk
Michal Šafrata2.jpg
 

(Litohoř, 22 rokov)

 Ako by si sa opísal jednou vetou?

Považujem sa za celkom kľudného a veselého človeka, ktorý si robí srandu zo všetkého naokolo vrátane seba a žije hudbou.

Okrem spevu sa SuperStar musí vedieť aj hýbať, zabávať ľudí či rozprávať sa s novinármi. Ako zvládaš tieto disciplíny?

Keďže už nejaký ten piatok hrám v kapele, tak pohyb na pódiu a bavenie ľudí mi nie sú cudzie. Čo som sa ale musel naučiť a stále sa to učím, sú práve tie rozhovory s novinármi. Ale verím tomu, že sa zlepšujem.

Ako by sa volala tvoja vysnívaná kapela a aký žáner by hrala?

Veľmi by som chcel hrať niečo ako R´n´B alebo starý soul. Inak mi nie je v podstate nič cudzie, dokážem si predstaviť, že robím jazz, rock, pop, hiphop, proste čokoľvek, hlavne, aby to bolo dobré. Od toho žánru by potom aj záležal názov kapely.

Aký je doposiaľ tvoj NAJ zážitok zo SuperStar?

Zážitkov je milión. Čo sa týka vystúpení, kde sme spolupracovali, tak mňa najviac bavili kvartetá. Všetci štyria sme boli skvelá partia a sadli sme si. A čo sa týka zážitkov ako takých, najväčšia sranda bola s Mikym Hrbáčkom, s ktorým sme boli spolu na izbe. Spomínam na to, ako sa Miky snažil zatiahnuť záves, aby nám nesvietilo slnko do izby, a namiesto toho mu ostala v ruke celá garníža.

Komu by si doprial výhru?

Prial by som to nám všetkým. Sme dobrá partia a každý z nás má niečo iné, čím môže zaujať. Bude to len na ľuďoch, koho si zvolia za svou SuperStar, ale ja nedokážem menovať len jedného.

Čo by bola prvá vec, ktorú by si urobil, keby si vyhral ty?

Keby sa taká náhoda stala, ako prvé by som to určite išiel osláviť so svojimi blízkymi.

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na