MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Timotej Májsky

17. 05 2020 23:00 | markiza.sk
Timotej Májsky
Timotej Májsky Foto: TV Markíza

(Púchov, 23 rokov)

 Ako by si sa opísal jednou vetou?

Milujem baviť ľudí, no kabát introverta ma vždy hrial najviac.

Okrem spevu sa SuperStar musí vedieť aj hýbať, zabávať ľudí či rozprávať sa s novinármi. Ako zvládaš tieto disciplíny?

Úplne všetko v SuperStar je pre mňa po prvýkrát. Spevu som sa nikdy veľmi nevenoval a nevnímal som sám seba ako speváka. Po hudobnej stránke som silný introvert, od 13-tich som zvyknutý byť zavretý v izbe a produkovať hudbu, preto bolo pre mňa vystupovanie v SuperStar obrovská výzva a mnohokrát som svoje nedostatočné skúsenosti pocítil. Na druhej strane mám názor na to, ako by mala vyzerať šou, ktorá je zaujímavá. Od začiatku som sa snažil byť výrazný po všetkých stránkach a k tomu patria aj rozhovory s novinármi, ktoré sa snažím robiť svojsky a ostať sám sebou.

Ako by sa volala tvoja vysnívaná kapela a aký žáner by hrala?

Neviem, kapelu som nikdy netúžil zakladať, milujem produkovať sám. Ale kedysi som občas hrával v bratovej kapele ako bubeník a hrali sme rock ´n´roll.

Aký je doposiaľ tvoj NAJ zážitok zo SuperStar?

Spoznanie každého jedného talentu, ktorý sa prišiel do tejto súťaže ukázať. Bolo úžasné byť v strede diania toho všetkého, o to smutnejšie bude, keď to skončí. Ale verím, že s mnohými ostaneme v kontakte a uskutočníme aj mnoho spoluprác.

Komu by si doprial výhru?

Dianke Kovaľovej, bez debaty. Je to neuveriteľný talent.

Čo by bola prvá vec, ktorú by si urobil, keby si vyhral ty?

Vyhrať túto súťaž nechcem. Prišiel som sa ukázať a získať kontakty. Milujem produkovať hudbu, no kariéra speváka pre mňa nikdy nebola priorita, preto by som sa cítil zle, kebyže vyhrám. Myslím že ktokoľvek z finále by si to zaslúžil viac.

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na