Superstar cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nádherné fotky zo svadby. Giovanni a Martina prežili dokonalý deň

17. 07 2022 11:00 | nb
Giovanni Ricci, Martina Koniariková
Giovanni Ricci, Martina Koniariková
Giovanni Ricci, Martina Koniariková
Giovanni Ricci, Martina Koniariková
Giovanni Ricci, Martina Koniariková

Dvojica zo SuperStar sa pochválila fotkami, ktoré hovoria za všetko.

Ako sa dnes majú Giovanni Ricci a Martina Koniariková zo SuperStar? Obaja tvoria hudbu a stále sú pár. Zo speváčky je blondínka a Giovanni tiež zmenil imidž - má dlhšie kučeravé vlasy a začal cvičiť. Aktuálne tiež vydal singel s Markom Dannom, ktorý zahrali aj v Teleráne.

Obaja majú popri škole a práci ako prioritu hudbu a aktuálne zahrali aj na svadbe. Tá ich je však v nedohľadne, neponáhľajú sa s ňou. „Bola to svadba našej bývalej spolužiačky zo strednej školy, kde sme boli nielen ako hostia, ale aj ako hudobný program,“ vysvetlila Martina, ktorá sa vyjadrila aj k téme vlastnej svadby.

TIP: V 15 rokoch zahviezdila v SuperStar, teraz sa vracia späť na Slovensko

„To v tomto momente nie je našou prioritou a nechceme sa brať kvôli tlaku okolia. Chceme teraz vydať spoločné hudobné veci, duety. Už ich máme celkom dosť a asi je načase dať ich von. Je trochu ťažšie nájsť si na všetko čas, keďže ja mám pred sebou posledný magisterský ročník a Giovanni má okrem hudby ešte inú prácu, ale verím, že sa nám to podarí,“ povedala speváčka a prezradila aj plány na leto.

„Chystáme sa do Talianska navštíviť Giovanniho rodinu a v septembri na Tenerife. Dúfam, že to nezakríknem, lebo minulý rok sme mali tiež nádejné plány, ale Giovannimu sa stal vážny úraz, tak sme to museli zrušiť,“ dodala Maťka s nádejou.

Fotky zo svadby nájdete v galérii.

TIP: Sexy speváčka je zamilovaná, ukázala novú lásku