Superstar cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Superstarovský párik prežil najhoršie obdobie v živote. Výsledkom je nový singel

09. 12 2021 17:00 | nb
Giovanni a Martina
Giovanni a Martina Foto: Michaela Imreová
Giovanni Ricci
Giovanni Ricci
Giovanni Ricci

Po vážnom úraze sa ich život obrátil hore nohami.

Martina Koniariková a Giovanni Ricci - to je dvojica, ktorú poznáte z predošlého ročníka SuperStar nielen ako spevácke duo, ale aj ako párik. Zaľúbenci sú spolu už roky a práve jeden pri druhom objavili lásku k hudbe.

Šou im pomohla zviditeľniť sa a hoci ich kariéra odštartovala práve v období pandémie a hudobníci tak nemohli veľmi koncertovať a získavať skúsenosti, motiváciu nestratili. Od SuperStar vydali niekoľko autorských pesničiek.

Prvou bola Bublina od Martiny, ktorej hlavným motívom je čas strávený osamote, ktorý nemusí byť ponurý a depresívny, ale práve naopak. Druhý singel je od Giovanniho je v romantickom duchu a má názov Požičaj mi tvoj čas. Speváčka teraz prichádza s novinkou s názvom Zažni Mesiac. Kým Martina spieva, Giovanni sa postaral o produkciu a výsledok je na svete aj s originálnym videoklipom.

TIP: Timotej zo SuperStar zamilovaný až po uši. Ukázal novú frajerku!

„Nový song Zažni Mesiac je o tom, ako sme najúprimnejší, keď nás nikto nevidí, teda v noci. Keď je všade ticho a tma, môžeme sa sústrediť len na svoje myšlienky. Atmosféra sa nesie v mierne vianočnej nálade, ale myslím, že pesnička sa dá počúvať v akomkoľvek ročnom období. Napísali sme ju spolu s Giovannim nejaký čas po jeho vážnom úraze ruky. Všetko sa zmenilo v priebehu jednej sekundy a musím povedať, že až teraz obaja naozaj naplno chápeme vetu - zdravie je najdôležitejšie. Je ťažké zmieriť sa s faktom, že možno nikdy nebudeš môcť robiť niečo, čo miluješ. Pre Giovanniho to bola gitara. Život však ide ďalej a s dôsledkami sa treba naučiť žiť. To obdobie bolo zatiaľ jedným z našich najťažších a jediným svetlým bodom boli dni, keď sme tvorili. Touto skladbou sme sa snažili rozvinúť myšlienku nádeje, šťastia a nostalgie. Dúfame, že sa skladba bude ľuďom páčiť a príjemne počúvať,“ hovorí speváčka. Pozrite si výsledok:

 

TIP: Spevák prichádza s novinkou. Prvý singel v spolupráci s No Name

Nenechajte si ujsť finálové kolá SuperStar každú nedeľu na Markíze!