Superstar cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Stretnutie po 16 rokoch. Habera zverejnil vyznanie prvým superstaristom

05. 12 2021 12:33 | markiza.sk
Stretnutie po 16-tich rokoch. Habera zverejnil vyznanie prvým SuperStaristom
Stretnutie po 16-tich rokoch. Habera zverejnil vyznanie prvým SuperStaristom Foto: Instagram/ pavolhabera

Priznal, že sú jeho najbľúbenejší.

Porotca SuperStar Paľo Habera absolvoval veľmi príjemné stretnutie. V Prahe sa totiž zišla takmer celá finálová zostava úplne prvého ročníka Slovensko hľadá SuperStar. Nešlo o žiadnu náhodu, dnes totiž vystúpia v špeciálnom čísle finálového kola SuperStar a po dlhých rokoch si tak zaspievajú legendárnu skladbu Kým vieš snívať.

Katka Koščová, Martina Schindlerová, Miro Jaroš, Tomáš Bezdeda, Samo Tomeček, Martin Kelecsényi a Petra Humeňanská si zašli s Paľom na večeru. Spevák neskôr zverejnila na Instagrame spoločnú fotku aj s veľmi dojímavým vyznaním. 

„Minulý týždeň vystúpili v SuperStar finalisti prvého českého ročníka a dnes večer zaspievajú finalisti prvého slovenského ročníka ich spoločnú pesničku, ktorú som im aj s Danom Hevierom pred 16-timi rokmi urobil,“ napísal Paľo.

Zdroj: Instagram/pavolhabera

„Musím sa bez nátlaku priznať, že ich mám zo všetkých ročníkov najradšej. Dúfam, že sa ostatné ročníky na mňa za to nenahnevajú. Poznám ich snáď najviac zo všetkých spevákov, ktorých som v tejto súťaži stretol a včera na spoločnej večeri som videl, ako vyrástli z detí v dospelých ľudí, z ktorých takmer každý z nich ostal nejakých spôsobom pri hudbe. Každý z nich je iný, žijú svoje zaujímavé životy a sú veľmi milí. Som nesmierne rád, že som ich v živote stretol a bude navždy ich fanúšik,“ dodal spevák.

Sledujte ďalšie finálové kolo SuperStar už dnes večer o 20.25 h na obrazovkách televízie Markíza.