Superstar cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Ďalší šok v SuperStar. Žiadosť o ruku v priamom prenose a rovno na pódiu

05. 12 2021 22:47 | kf
Ďalší šok v SuperStar. Žiadosť o ruku v priamom prenose a rovno na pódiu
Ďalší šok v SuperStar. Žiadosť o ruku v priamom prenose a rovno na pódiu Foto: TV Markíza

Nádherným gestom prekvapil nie len divákov.

Ladislav Hunka patrí medzi najemotívnejších súťažiacich v tohtoročnej SuperStar. Už počas predošlých kôl sa mu podarilo to, čo len máloktorým spevákom. Porotu, divákov, ale aj ostatných súťažiacich rozplakal. A to niekoľkokrát.

Spevák prešiel obrovský kus cesty, od kastingov na sebe tvrdo pracuje. Pravidelne chodí za hlasovou koučkou, aby sa zdokonalil.

„Dbám na výslovnosť slov a celkový text, pretože toto je u mňa najväčší problém. Času mám ešte dosť a viem, že budem maximálne pripravený na vystúpenie,“ prezradil nám pred prvým finálovým kolom. Jeho snaha sa určite vyplatila, keďže od poroty dostal len slová chvály.

Keby Laciho priateľka neprehovorila, nepokračoval by v súťaži

Na kasting išiel Laci spolu aj s priateľkou, ktorú však neposlali do ďalšieho kola. Speváka to veľmi mrzelo a bez nej nechcel ani pokračovať. Miriam ho však prehovorila a nadaný spevák sa prebojoval až do finále.

„Mamina plače pri každom vysielaní, repríze a viackrát do dňa pri sledovaní VOYO. Samozrejme, za sprievodu mojej lásky, bez ktorej by som v šou vôbec nebol, za čo som veľmi vďačný a milujem ju viac ako kedykoľvek predtým,“ povedal v rozhovore pre web markiza.sk vždy usmiaty spevák.

Žiadosť o ruku v priamom prenose

Počas druhého finálového kola sa stalo niečo nádherné. Laci si pred celým národom pokľakol a požiadal priateľku o ruku.