Superstar cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Finalisti sú zdrvení. S odstúpením Nikity vôbec nerátali: Tu je ich reakcia

29. 11 2021 14:25 | kf
Nikita Machytková odstúpila zo súťaže
Nikita Machytková odstúpila zo súťaže Foto: TV Markíza

Na reakcii spevákov bolo vidno, ako im je ľúto, že Nikita s nimi už nepokračuje.

Prvé finálové kolo SuperStar sa začalo obrovským prekvapením. Moderátorka Ewa Farna šokovala divákov, keď oznámila, že súťažiaca Nikita Machytková dobrovoľne odstupuje zo súťaže.

Nikita odstúpila zo súťaže pre veľmi vážne rodinné dôvody. Jej mamina je veľmi chorá a speváčka s ňou chce tráviť všetok svoj čas. Účinkovanie v súťaži by bolo pre ňu časovo náročné, a preto urobila krok, ktorý by urobil hádam každý.

Jej rozhodnutie nenechalo chladných ani ostatných finalistov. Hoci niektorí o jej ukončení v súťaži vedeli, veľmi ich to zasiahlo.

„My sme do poslednej chvíle nevedeli, čo sa presne deje, čo je za jej odstúpením. Keď som počul dôvod, neubránil som sa slzám a viem, že si po tomto budem viac vážiť to, čo mám,“ povedal nám Ladislav Hunka.

„Bol som veľmi smutný, lebo Nikita bola pre mňa jedným z najväčších favoritov v tejto súťaži. Vedeli sme, že odstupuje, ale keď povedala počas živého prenosu dôvody, všetci sme mali slzy na krajíčku. Vystupovať po nej bolo pre mňa extrémne ťažké. Mal som však emotívnu pesničku, lebo kebyže som sa mal usmievať na rýchlu pesničku, asi by som to nezvládol,“ prezradil so smútkom v očiach Nikolas Bitkovskij.

Pozrite si emotívne reakcie finalistov po tom, ako sa dozvedeli, že Nikita nepokračuje v speváckej šou.