Superstar cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Timotej zo SuperStar zamilovaný až po uši. Ukázal novú frajerku

29. 11 2021 11:00 | nb
Timotej Májsky
Timotej Májsky Foto: TV Markíza
Timotej Májsky
Timotej Májsky
Timotej a jeho priateľka

Spevák jej venoval prekrásne vyznanie.

Spevák a hudobný producent Timotej Májsky, ktorý sa preslávil v minulom ročníku SuperStar, už na kastingu zaujal porotu svojím príbehom nešťastnej lásky. Jeho smútku je však koniec, Tim je totiž po dlhej dobe šťastne zadaný. Skončila sa tiež jeho odmlka na sociálnych sieťach.

Fešák, ktorému vďaka súťaži výrazne narástli sledovatelia na sociálnych sieťach, bol veľmi málo aktívny. Napriek záujmu fanúšikov sa na rozdiel od ostatných kolegov delil o súkromie či svoju tvorbu len sporadicky. Tomu je, zdá sa, koniec.

TIP: Šok hneď na začiatku finále. Nikita odstúpila, dôvod je veľmi vážny

Tim sa najnovšie pochválil zamilovanými fotkami s novou priateľkou. Krásnej blondínke venoval aj vyznanie, ktoré by dojalo azda každú ženu. Nešetril v ňom slovami vďaky.

„Už dva roky si bola mojím najlepším priateľom. Mojou najkrajšou oporou. Každodennou spoločnosťou a teraz už aj mojím partnerom. Už by som si bez teba nedokázal predstaviť ani jeden jediný deň. Skutočne verím, že sme upletení z jednej duše. Si dôvod, prečo verím v pravú lásku a každým dňom sa do teba opäť zamilujem, viac a viac. Som za teba vďačný Bohu, pretože si nemyslím, že si zaslúžim niečo také nádherné a vzácne, ako mi neustále dávaš. Na tomto svete sú naozaj všelijakí ľudia. No všetci zdieľajú jedno prianie. Túžbu byť milovaný. A ja by som každému jednému z vás prial nájsť niekoho takého, ako je táto žena pre mňa. Ďakujem ti. Milujem ťa,“ napísal zamilovaný Tim k fotkám s priateľkou.

Zdroj: Instagram/timulko

TIP: VIDEO: Extravagantný Adam by s týmto vyhral aj zahraničnú SuperStar

Nenechajte si ujsť finálové kolá SuperStar každú nedeľu na Markíze.