Superstar cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Monika sa rozčúlila v priamom prenose: Ste zhnitá a plesnivá osoba!

21. 11 2021 11:06 | markiza.sk
Monika sa rozčúlila v priamom prenose: Ste zhnitá a plesnivá osoba!
Monika sa rozčúlila v priamom prenose: Ste zhnitá a plesnivá osoba! Foto: Profimedia.sk

Reagovala tak na urážky od známeho rapera.

Speváčka a porotkyňa SuperStar Monika Bagárová je veľmi milá osoba s dobrým srdcom. Ale aj ona vie pocítiť hnev a neberie si servítku pred ústa. Mnohých to potom možno prekvapí, ale je vidieť, že Monika len neznesie nespravodlivosť a neúctu.

Tak to bolo aj počas odovzdávania hudobných cien Český slávik, ktorý sa konal po dlhej štvorročnej pauze. Galavečer sa uskutočnil v hudobnom divadle Karlín, kde sa zišli nielen hudobníci, ale aj mnohé známe osobnosti z iných kultúrnych oblastí.

profimedia-0644059317.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Českého slávika však sprevádzali aj nepríjemnosti. Raper Řezník (35) si totiž nebral servítku pred ústa v priamom prenose skritizoval stav českej popovej hudby a existenciu samotnej ankety. „Úprimne som mal veľkú radosť, keď táto anketa skončila a dúfal som, že sa už sa nebude obnovovať. Česká pop music je už roky na úplnom dne, nekopíruje zahraničné trendy a keď si občas naladím v aute rádio, tak mi príde fyzicky zle,“ nechal sa počuť raper.

Podľa neho mladú generáciu táto anketa nezaujíma. „Toto je taký rebríček toho, čo počúvajú 50 až 60 plus. U nás sú šikovné progresívni umelci, ale tí v tejto sále nesedia,“ dodal a rovno poprosil fanúšikov, aby mu nabudúce neposielali hlasy.

profimedia-0644027158.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

To nenechalo chladnú práve Moniku, ktorá o pár minút neskôr odovzdádala jednu z cien s herečkou a našou ďalšou porotkyňou Patríciou Pagáčovou.

„Chcela by som konkrétne k pánovi Řezníkovi. Podľa mňa ste zhnitá a plesnivá osoba, ktorá sa schováva pod maskou a nemá odvahu ukázať svoju tvár, no nečudujem sa, nechceme vás stretávať,“ povedala. „Vy, moji drahí kolegovia, ste úžasní muzikanti, talentovaní ľudia a ja vám všetkým držím palce a vážim si vás,“ odkázala hudobníkom.