Superstar cover

MARKÍZA • PIATOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Semifinalista zo SuperStar s novým imidžom: Ukázal sa v novom videoklipe

08. 09 2021 15:30 | nb
Dominik Gerda
Dominik Gerda Foto: Instagram/dominikgerda
Dominik Gerda
Petr Borkovec, Dominik Gerda, Bryan Gandola, Jakub Pružinský a Richard Chovan
Jakub Pružinský a Dominik Gerda

Po troch rokoch je späť s novým imidžom.

Pamätáte si na Dominika Gerdu zo SuperStar 2018? Tri roky od vydania poslednej skladby prichádza rodák z Prešova s novým imidžom, zmeneným hudobným štýlom a čerstvým singlom Magical.

Spevák s netradičným hlasom sa do povedomia dostal vďaka účinkovaniu v SuperStar, kde sa prebojoval až do finále a následne vydal niekoľko skladieb. How Gorgeous You Are dokonca vystrelila medzi hity a zaradila sa na štvrté miesto najhranejších piesní na Slovensku. Podobne ako v nej, aj teraz chce novým songom Magical ľuďom pripomenúť ich jedinečnosť.

TIP: Raper po trpkom rozchode opäť zamilovaný. Jeho nová láska je dcéra finančníka

Pieseň Magical má podľa Dominika niekoľko významov: „Je o nezabudnuteľnej noci, nádeji v krajšie zajtrajšky, a najmä o jedinečnosti každého z nás. Žijeme v období, keď si mnoho ľudí myslí, že má právo súdiť druhých. Zahoďme predsudky, buďme sami sebou a podporme sa. Veď sa navzájom potrebujeme,“ vysvetľuje.

Autorský podpis pod skladbou Magical nesie spolu s Dominikom Gerdom producent Martin Sokol. Na rozdiel od doterajšej tvorby pri nej hudobníci ustúpili od folku a prešli do čistého popu v modernom štýle deväťdesiatych rokov. Okrem hudobnej stránky prešiel zmenou aj spevák - odhodil kockovanú košeľu, slamený klobúk a je z neho nový človek.

TIP: Herečka sa vydala. Zábery z rozprávkovej svadby

V klipe, ktorý sa nakrúcal začiatkom leta, s ním účinkuje sedem rôznorodých ľudí. „Našou snahou bolo zachytiť ich bezprostrednosť, vnútorné nálady a eufóriu počas počúvania skladby. Veríme, že aj fanúšikovia sa budú cítiť podobne – magical,“ dodáva s úsmevom spevák.


Nenechajte si ujsť novú sériu SuperStar plnú talentov zo Slovenska a Česka už teraz na VOYO a každý piatok na Markíze.

 

Upútavka

 
SuperStar - v piatok, 1. októbra, o 20.30 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na