Superstar cover

MARKÍZA • PIATOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Najväčší exot v SuperStar: Keď ho porota uvidela, skoro odpadla

07. 09 2021 13:00 | kf
Jakub Suchan
Jakub Suchan Foto: TV Markíza
Jakub Suchan
Jakub Suchan
Jakub Suchan

Jakub vystúpil pred porotu s vlastnou milostnou pesničkou o hrochovi.

Nová séria prináša nové príbehy a veľké prekvapenia. Hoci Paľo Habera je v porote viac ako 15 rokov, stále sú súťažiaci, ktorí ho vedia poriadne prekvapiť. Tohtoročná SuperStar prinesie nielen množstvo talentovaných spevákov, ale aj rôzne zaujímavé postavy.

TIP na článok: Chalani sa neovládli. Vyznávanie lásky porotkyni hneď na prvom kastingu

Kým v prvej epizóde dorazil na kasting hrobár, tentoraz vystúpi pred porotou dojič kráv. Diváci, ktorí netušia, ako sa lahodná tekutina dostane z kravského vemena až na stôl, sa to dozvedia od profesionálneho dojiča Jakuba Suchana.

Jakubovi však táto profesia nestačí ku šťastiu, chce sa stať veľkou hviezdou a je ochotný pre to urobiť všetko. V najväčších horúčavách prišiel na kasting v kožuchu a na hlave mal baranicu. V ruke mu nechýbala harmonika, ktorú zdedil po starom otcovi. Práve na nej zahral porote svoju vlastnú pesničku s názvom Baby Hroch. Ak si myslíte, že táto pesnička je o zvieratkách, mýlite sa. Ide o milostnú skladbu, ktorú zložil Jakub pre svoju priateľku.

O čom spieva Jakub v pesničke a prečo si zvolil extravagantné oblečenie v horúcom letnom počasí, sa dozviete v rozhovore.


Nenechajte si ujsť novú sériu SuperStar plnú talentov zo Slovenska a Česka už teraz na VOYO a každý piatok na Markíze.

 

Upútavka

 
SuperStar - v piatok, 1. októbra, o 20.30 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na