Superstar cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Giovanni zo SuperStar po operácii. Vieme, čo sa mu stalo

03. 08 2021 11:00 | nb
Giovanni Ricci
Giovanni Ricci Foto: Kristi Fialová
Giovanni absolvoval operáciu a poležal si v nemocnici.
Giovanni Ricci
Giovanni Ricci a Martina Koniariková

Talentovaného speváka čaká náročné obdobie.

Spevák a semifinalista posledného ročníka SuperStar, Giovanni Ricci, si teraz na istý čas na gitare nezahrá. Sympatický Talian, ktorý už roky žije na Slovensku, len nedávno predstavil svoj prvý singel Požičaj mi svoj čas, ktorý je dokonalým letným hitom. Teraz si však bude musieť dať od hrania pauzu pre nepríjemný úraz.

TIP: Prvý videoklip favorita zo SuperStar. Horúce zábery na jeho frajerku

Giovanni, ktorý spolu s priateľkou Martinou Koniarikovou ustáli rozruch okolo SuperStar, je v ich dvojici gitaristom, kým Maťka hrá na klavíri. Spevák mal však obrovskú smolu a skončil v nemocnici s prognózou, že s gitarou si bude musieť dať dlhšiu pauzu. Rozrezal si totiž pravú dlaň.

„Spadol zo stoličky držiac v ruke pohár, ktorý sa pri páde rozbil. Na rozbitý pohár spadol dlaňou a rozrezal si ju. Má rozťaté nervy aj šľachy," opísala Martina pre markiza.sk. Po úraze skončil v nemocnici v Galante. „Tam sa im to nepodarilo zašiť, lebo mal poškodené aj nervy, tak ho previezli do Bratislavy na plastickú chirurgiu, kde ho operovali," dodala.

TIP: Pamätáte si zaľúbenú dvojicu zo SuperStar? Majú novinku

Giovanni je momentálne už doma, kde sa zotavuje a snaží sa myslieť pozitívne. Fanúšikom poslal odkaz, že sa nevzdáva.

„Chcem vám dať vedieť, že už ma pustili z nemocnice domov a cítim sa lepšie. Čaká ma dlhá cesta k bežnému životu a som vďačný ľuďom, ktorí pri mne stoja a nenechajú ma opúšťať sa. Som mladý a budem robiť všetko preto, aby som sa čo najviac priblížil k 100%, čo sa týka fungovania ruky," napísal v príspevku z nemocnice.

Fotku nájdete v galérii.