Superstar cover

MARKÍZA • OD 3. 9. • 28. 8. NA VOYO •

Záhadný odkaz: Timotej sa po dlhej odmlke konečne ozval svetu

23. 07 2021 10:00 | nb
Timotej Májsky
Timotej Májsky Foto: TV Markíza
Timotej Májsky
Timotej Májsky
Timotej Májsky

Najsledovanejší superstarista má pre fanúšikov odkaz.

Timotej Májsky je jednou z najvýraznejších postáv posledného ročníka SuperStar. Už na prvom kastingu bol neprehliadnuteľný imidžom, prejavom aj príbehom o nešťastnej láske, ktorý dojal nielen divákov, ale aj jeho samotného.

Timov úspech ho priviedol až do finálovej desiatky, kde skončil s pesničkou Myslím, že môže byť s desiatkami tisíc sledovateľov a fanúšikov.

TIP: Živelná speváčka zo SuperStar prežíva prvú lásku

Po skončení šou sa Tim stiahol a pracoval na svojej tvorbe nie ako spevák, ale ako producent. Na Instagrame dokonca uverejnil pochvalu od Kyga, ktorý dlhodobo patrí medzi najpopulárnejších svetových producentov a dídžejov.

Napriek tomu sa Tim s tvorbou neponáhľa a napĺňa ho vytváranie hudby. Ani počas SuperStar sa nepovažoval ani tak za speváka, ako za producenta.

TIP: Párik zo SuperStar. Čo je s Martinou a Giovannim dnes?

Po mesiacoch odmlky zverejnil príspevok s odkazom. „Je nevyhnutné, aby ste prestali robiť hlúposti, ktoré prinášajú krátkodobé šťastie. Život je na to príliš krátky. Potrebujete nájsť to, čo vás urobí skutočne šťastnými a zasvätiť tomu celý život. Môžu to byť vaše sny či nastávajúca rodina. Možno už viete, čo to je, ale stále niečo odpútava vašu pozornosť a kradne vzácny čas. Nechajte všetko, čo vám zabraňuje dosiahnuť skutočné šťastie a hoci je to aj jeden z vašich kamarátov, vzdajte sa ho. Lebo ak nie, časom sa stanete zatrpknutým a budete trpieť. Bude to ťažké, lebo sa musíte naučiť tráviť čas so samým sebou a akceptovať, čo príde. Ale sľubujem vám, aj v tom najhoršom prípade je lepšie jedného dňa zomrieť so snahou, že ste sa snažili dosiahnuť, čomu veríte, než nechať tie sny umrieť v sebe,“ napísal Tim.

Zdroj: Instagram/timulko

TIP: Veľká oslava: Paľo Habera a Daniela Peštová žiaria šťastím

Upútavka

 
SuperStar - v piatok, 24. septembra, o 20.30 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na