Superstar cover

MARKÍZA • OD 3. 9. • 28. 8. NA VOYO •

Horúci klip krásnej Adély: Sexy zábery v plavkách aj bozkávačky

25. 07 2021 09:00 | nb
Adéla v novom klipe
Adéla v novom klipe Foto: youtube/adelakrejdlova
Timotej Májsky, Júia Kramárová a Adéla Krejdlová
Adéla Krejdlová na kastingu SuperStar.
Adéla a Michal

V novom videu sa ukázala aj odhalená.

Jedna z účastníčok poslednej série SuperStar, talentovaná speváčka Adéla Krejdlová, ktorú si pamätáte aj spoza klavíra z prvého kastingu, prichádza s novou pesničkou. Kráska vo videoklipe odhodila ostych, no najmä, prichádza so srdcom na dlani.

Jej singel s názvom As Before je o láske a srší z neho pozitívna energia. Zamilovaný text, ktorý je tentoraz v angličtine, napísala Adela v spolupráci s producentom Ranwiim. S tým spolupracovala aj na predchádzajúcej pesničke Sama sebou.

TIP: Živelná speváčka zo SuperStar je späť. Prežíva prvú lásku

„Pesnička mi išla naozaj zo srdiečka a je to prvý song, ktorý som vytvorila takmer sama s pomcou Vojtěcha Nekoranca - Ranwiiho. Dúfam, že sa vám bude páčiť, je to trošku iné než to, čo odo mňa poznáte. Nakrúcanie klipu sme si veľmi užili, tak dúfam, že je to vidieť,“ napísala Adéla, ktorá aktuálne prebýva v Taliansku pri jazere Garda.

Pozrite si videoklip, kde speváčku uvidíte aj v čiernych bikinách. Nechýbajú bozkávacie scény s vyšportovaným fešákom. Jej frajera v klipe si zahral Jan Svěcený, český youtuber a špotovec. Toto je výsledok:

Adela s Janom počas nakrúcania nového klipu:

Zdroj: Instagram/adela_krejdlova

TIP: Sexica Júlia zo SuperStar. Takto vyzerá dnes