Superstar cover

MARKÍZA • UŽ ČOSKORO •

Speváčka konečne prehovorila: Sťahovanie do nového domu a ako je to s „Machom“?

19. 07 2021 12:30 | kf
Monika Bagárová
Monika Bagárová Foto: Profimedia

Monika Bagárová sa úprimne vyjadrila k tomu, čo sa jej deje v súkromí.

Monika Bagárová si opäť zasadla do porotcovského kresla. Diváci ju tak uvidia aj v novej sérii obľúbenej SuperStar, kde bude hľadať spolu s Patríciou Pagáčovou, Paľom Haberom, Mariánom Čekovským a Leošom Marešom tie najväčšie talenty.

Speváčka je naplno ponorená do práce a jej fanúšikovia začali špekulovať o tom, či sa s priateľom Makhmudom nerozišli. Monika totiž nepridáva žiadne spoločné rodinné fotky a na záberoch už dlhodobo chýba jej partner. K tomu ešte prednedávnom zverejnila aj to, že sa sťahuje do nového domu, čo vyvolalo otázku, či sa tam sťahuje sama s Ruminkou alebo aj s „Machom“.

TIP na článok: Porotkyňa SuperStar pár mesiacov po pôrode: Pri týchto fotkách vám padne sánka!

Monika sa preto rozhodla, že venuje krátky príspevok k tomu, čo sa jej deje v súkromí a chcela uviesť všetko na správnu mieru.

„V médiách sa objavila informácia, že sme sa s Machom rozišli. Prosím vás, nerozišli sme sa. Aj napriek tomu, že na našich Instagramoch nevidíte náš spoločne trávený čas, náš spoločný život, ako to bolo u mňa predtým zvykom, z určitých dôvodov som sa proste rozhodla to trošičku obmedziť. Do nového domu sme sa nasťahovali spoločne. Máme tatina často na cestách z pracovných a aj z rodinných dôvodov. A áno, je nám smutno a nie, nie je to pre mňa jednoduché,“ zdôverila sa Monika svojim fanúšikom.

Monika o jej vzťahu
Foto: Instagram/bagarovamonika
 

Komentáre (0)