Superstar cover

MARKÍZA • UŽ ČOSKORO •

Špekuláciám je koniec! Tvorí Monika Bagárová stále s „Machom“ pár?

13. 07 2021 16:00 | zv
Rodinka pokope
Rodinka pokope Foto: Instagram/bagarova.monika

Ľudia sa neustále pýtajú, čo sa deje.

Fanúšikovia a komentujúci na sociálnych sieťach sa často zaujímajú aj o súkromný život svojich idolov. Pod fotkami si príliš nekladú servítky pred ústa a názory a otázky na telo píšu bez „chochmesu“. Svoje o tom vie aj Monika Bagárová, ktorá však nikomu nič dokazovať nemieni.

Jej fanúšikom tak trošku nedá spať otázka, či stále tvorí pár s Makhmudom Muradom, otcom jej dcérky Rumie. Dvojica má totiž pre pracovné povinnosti pre seba naozaj minimum času a „Mach“, ako ho volajú, je často odcestovaný z krajiny.

Zdroj: Instagram/bagarovamonika

Jej sestra Natália však ukončila všetky špekulácie. „Áno, sú stále spolu. Niekedy ma zaráža, prečo ľudia majú stále chuť starať sa o súkromie iných. Budem k vám úplne úprimná. Sú veci, o ktorých nemusíte všetci vedieť a pýtať sa na to. Monča sa s Machom nerozišla! Len majú každý dosť svojej práce, takže je pre nich momentálne ťažké nakombinovať spoločný čas, to je celé,“ píše extra.cz

TIP: Porotcovia SuperStar ako ste ich ešte nevideli: Spoznali by ste ich?

Monika je v pracovnom kolotoči vďaka SuperStar, kde si opäť sadla za porotcovskú stoličku a Mach je vyťažený prípravou na ďalší elitný zápas v zmiešanom bojovom umení UFC. Navyše, nie všetko, čo v skutočnosti zažívajú, musia automaticky dávať na sociálne siete.

Zdroj: Instagram/bagarovamonika

Komentáre (0)