Superstar cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Zaľúbenci zo SuperStar: Čo je dnes s Martinou a Giovannim?

08. 07 2021 14:00 | nb
Martina a Giovanni
Martina a Giovanni Foto: TV Markíza
Giovanni a Martinka v Teleráne s Kvetkou a Tomášom
Giovanni a Martinka v Teleráne s Kvetkou a Tomášom
Giovanni Ricci

Každý z nich po súťaži vydal svoj vlastný singel.

Martina Koniariková a Giovanni Ricci sa preslávili vďaka SuperStar. Dvojica však nevznikla počas súťaže, pár tvoria už takmer osem rokov. Ani taká záťaž, akou je účasť v televíznej šou, ich vzťah nezničila, ako to niekedy býva. Dvojica ustála mediálny tlak a ostali spolu.

Sú dvojicou nielen v súkromí, ale aj hudobne, hoci prvé single vydali každý zvlásť. Martina so svojou Bublinou dokonale vystihla krízu počas pandémie, s ktorou sa stotožnia mnohí.

TIP: Superstaristka zverejnila dojemné video zo svadby. Rodičia v slzách

Giovanniho prvotina Požičaj mi tvoj čas je zamilovanou skladbou, kde Martinke vyznáva lásku. Obe pesničky sú dokonalými letnými hitmi, ktoré si budete pospevovať ešte dlho a aj klipy pútajú pozornosť vďaka záberom zo súkromia. Giovanniho klip je plný sexi záberov na Maťku, ktorá sa ukázala aj v miniatúrnych nohavičkách.

Dvojica naživo vystúpila v Teleráne, kde v rozhovore nešetrila úrpimnosťou. Aj oni sa občas pohádajú a lezú si na nervy. Občasné krízy ich však posúvajú ďalej a inšpirujú ich v tvorbe.

Vypočujte si rozhovor Martinou a Giovannim a ich nové skladby v gitarovej verzii. Ich talent je nepopierateľný a aj po súťaži majú čo ukázať.

 

TIP: Nenápadná Hanka, ktorá mala konflikt s Timotejom. Dnes je na nepoznanie!