Superstar cover

MARKÍZA • PIATOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Toto je skutočný život hudobníkov: Zábery aj z hotelovej izby

25. 06 2021 13:00 | nb
Michal s Barborou Piešovou počas SuperStar
Michal s Barborou Piešovou počas SuperStar Foto: TV Markíza
Michal Šafrata, Barbora Piešová
Michal Šafrata, Barbora Piešová
Michal Šafrata a Barbora Piešová v divadle

Po SuperStar sa viacerí chopili svojej šance. Čo poviete na výsledok?

Spevák Michal Šafrata je jedným z finalistov poslednej série SuperStar, ktorý sa dostal do tej najlepšej desiatky spevákov zo Slovenska a Česka. A hoci nevyhral, najlepšie si porozumel práve s víťazkou Barborou Piešovou, s ktorou naspieval krásny duet s videoklipom s názvom Priateľ. Ten je na Barborinom albume, no na svojej tvorbe pracuje aj Michal.

Po prvom singli s názvom Nekonečná, ku ktorému je aj efektný videoklip, prichádza s ďalšou novinkou z pripravovaného albumu. Má názov Zpátky domů.

„Je to jedna z mojich najobľúbenejších pesničiek z albumu, ktorá vznikla minulý rok. V klipe som už ukázal kapelu, ktorá so mnou bude hrať vlastnú tvorbu. Sú to chalani, ktorí so mnou hrajú už dlhšie, takže medzi nami funguje chémia,“ pochvaľuje si spevák, ktorý plánuje aj koncerty. Ten prvý by mal byť v jeho rodisku na Morave.

TIP: Na toto fanúšikovia čakali! Aj Barbora Piešová sa ukázala v plavkách

A čo bolo inšpiráciou pre najnovší videoklip? „Je to klasický muzikantský život, kedy sa ráno budíme v hoteli po koncerte z minulého dňa a vyrážame ďalej. Cestou sa zastavujeme na rôznych miestach, všeličo zažijeme a prichádzame opäť na koncert. Ten je aj zobrazený na záver klipu. Je to song o význame slova domov, no toto slovo pre pandémiu nadobudlo aj nový rozmer. Naspäť domov znamená pre nás hudobníkov návrat na pódium,“ hovorí Michal, ktorý sa už vystúpení pred divákov nevie dočkať.

Pozrite si nový videoklip:


TIP: Habera sa hneď na prvom kastingu nechal uniesť. Získala si ho jediná speváčka

Upútavka

 
SuperStar - v piatok, 1. októbra, o 20.30 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na