Superstar cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Prvý videoklip favorita zo SuperStar: Horúce zábery na jeho sexy frajerku

05. 07 2021 11:00 | nb
Chalani z posledného ročníka SuperStar
Chalani z posledného ročníka SuperStar Foto: TV Markíza
Giovanni a Martinka
Giovanni a Martinka
Martinka a Giovanni

Spevák priznal, že skladbe predchádzala veľká hádka. Pozrite si dlho očakávaný výsledok.

Favorit zo SuperStar, Giovanni Ricci, sa do šou prihlásil spolu s priateľkou Martinou Koniarikovou a stalo sa im to, v čo ani nedúfali - Maťka sa dostala do posledného semifinálového kola a Giovanni až do najlepšej päťky.

Od skončenia šou dvojica neustále tvorí, no s vlastnými pesničkami si dali načas. Prvý singel vydala speváčka, ktorá svojou Bublinou vystihla aktuálnu náladu počas pandémie. Teraz prichádza so svojou prvotinou aj Giovanni. Jeho letný lovesong Požičaj mi tvoj čas je hudobne aj tematicky tým, čomu sa chce venovať

TIP: Superstarista o vzťahu s Barborou Piešovou. Ich plán od budúcna je jasný

Čo speváka motivovalo k napísaniu intímnej spovede? „Môj vzťah s Martinkou mi už skoro 8 rokov podstatne mení život, kedže som našiel lásku a zároveň lásku k hudbe v jednom človeku. Viem, že láska je emočná investícia, kde sa ti všetko vráti s úrokmi," hovorí.

Aj oni sa však občas pohádajú a tak vznikla aj táto skladba. „Po väčšej vyčerpávajúcej hádke som zobral gitaru, sadol som si k Martinke a začal som spievať. Improvizoval som slová, ktoré sme v tom momente so slzami v očiach obaja cítili. Takto do minúty vznikli dve slohy a hádka bola ukončená," priznáva spevák.

Téma lásky fanúšikov zrejme neprekvapí, no jazyk piesne možno áno. „Vyrastal som v Taliansku, takže vždy sa nájde niečo, čo ma odlíši od ostatných. No žijem tu už 13 rokov a plánujem tu zostať, takže jazyk, v ktorom budem písať skladby je slovenčina, aj keď to nie je môj materinský jazyk," hovorí Giovanni, ktorý Slovensko miluje.

TIP: Spevák priznal orientáciu, teraz prichádza ešte úprimnejšie vyznanie

Hudobné počiny oboch spevákov produkuje a menežuje Dodo J. Mikulášik alias DOEL. „Po pár dňoch od vypočutia pesničky, ktorú som mu zahral na gitare v obývačke, ma prekvapil kompletne vyprodukovanou skladbou a tak sa zrodila spolupráca. On dáva skladbám presne ten zvuk, ktorý sme ako interpreti chceli," hovorí nadšení Giovanni.

Tu je jeho prvý videoklip k piesni Požičaj mi tvoj čas, kde uvidíte aj odvážne zábery jeho krásnej polovičky. Nahliadnite do súkromia talentovanej dvojice:


TIP: Pamätáte si českého Justina Biebera? Prichádza s horúcou novinkou