Superstar cover

MARKÍZA • UŽ ČOSKORO •

Horúca novinka Martina Schreinera: Bývalý superstarista predstavil novú pieseň

16. 06 2021 16:30 | sh
Martin Schreiner
Martin Schreiner Foto: TV Markíza

Vždy si išiel za svojím snom.

Martin Schreiner sa preslávil nielen ako finalista SuperStar, ale aj ako muzikálový spevák. Do povedomia sa dostal aj vďaka českej súťaži Tvoja tvár znie povedome. Už ako malý si išiel za svojím snom, preto ako 18-ročný odišiel študovať na konzervatórium. „Som veľmi rád, že mám, čo som vždy chcel,“ povedal Martin v stredajšom Teleráne, kde predstavil aj novú skladbu s názvom Sila lásky. V rozhovore prezradil, že v súčasnosti sa najviac venuje svojej tvorbe, ale na album si ešte budeme musieť počkať.

Držali sme spolu

Na svoje vystúpenia v SuperStar s radosťou spomína. „Bol som vždy nervózny pred každým kolom, ale to k tomu patrí tá nervozita,“ povedal vo vysielaní. So všetkými bývalými finalistami mal vždy priateľský vzťah, čo potvrdzuje aj to, že sú aj naďalej v kontakte.

Pre všetkých, čo sa chcú zúčastniť na tohtoročnej SuperStar, odkazuje: „Nech neváhajú, ak chcú, tak nemajú čo stratiť, môžu iba získať.“ Fanúšikovia sa môžu tešiť na turné muzikálu Mladí a nekludní, ktorý štartuje v týchto dňoch v amfiteátri v Boskoviciach.

 

Komentáre (0)