Superstar cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

SuperStar je späť: Takto bude vyzerať nekompromisná porota!

18. 06 2021 15:57 | kf
Finalisti TOP 10 SuperStar
Finalisti TOP 10 SuperStar Foto: TV Markíza

Najúspešnejšia hudobná šou na svete sa vracia. Koho uvidíme v porotcovskom kresle?

SuperStar je späť! Porota opäť bude hľadať tie najväčšie talenty z Česka a Slovenska. Castingy sú v plnom prúde a speváci sa už nevedia dočkať, kedy dostanú šancu, aby zapôsobili na tých kompetentných. Diváci sa opäť môžu tešiť na skvelé hudobné výkony a parádnu šou.

Kto si zasadne do porotcovského kresla?

Porota ostane aj tento rok nezmenená. Minulý rok sa zišiel perfektný kolektív a preto nie je dôvod na zmenu. Pavol Habera, Marián Čekovský, Leoš Mareš, Patricie Pagáčová a Monika Bagárová sa už nevedia dočkať, kedy sa zasadnú do porotcovského kresla.

„SuperStar je najúspešnejšia spevácka talentová šou v Česku aj na Slovensku, a ja pevne verím, že v tomto nadchádzajúcom ročníku naviažeme na úspech minulej sezóny. Teším sa, že spolu s mojím tímom, perfektne zladenou porotou a oboma televíziami, Novou aj Markízou, budeme opäť stáť pri zrode nových potencionálnych hviezd nášho šoubiznisu," hovorí kreatívny producent a režisér SuperStar Pepe Majeský.

„SuperStar otvára dvere speváckym talentom na Slovensku aj v Česku, vďaka tejto šou sa uplatňujú v hudobnom priemysle a to je skvelé. Je mi cťou byť opäť v porote SuperStar. Teším sa aj na svojich kolegov, na maminku Moniku a Patríciu, aj na Leoša a Pala," hovorí Marián Čekovský.

Matador poroty Pavol Habera sa pri nakrúcaní nikdy nenudí: „V roku 2005, keď sme začínali robiť prvú slovenskú SuperStar, som ani náhodou nepredpokladal, ako úspešný tento projekt bude, a už vôbec som nepomyslel na to, že v roku 2021 budem stále sedieť v porote. A musím povedať, že som sa nikdy nenudil. Teším sa znovu na štáb, na ďalších porotcov a hlavne na spevákov."

Herečka Patricie Pagáčová sa teší na kolegov v porote a samozrejme na nové talenty. „Musím povedať, že minulý rok mi celá SuperStar prirástla k srdcu, tiež ponuka vrátiť sa späť, do rovnakej partie mi spravila obrovskú radosť a na celé natáčanie sa veľmi teším."

Leoš Mareš sa nemôže dočkať okrem iného aj atmosféry priamych prenosov. „Mám veľkú radosť, že môžem znova pracovať na ďalšom ročníku SuperStar, že zostala rovnaká porota ako minulý rok a že si súťažiaci tento rok užijú tie správne LIVE prenosy."

„Mám neskutočnú radosť z nakrúcania novej série, pretože po roku, ktorý bol zo spoločenských a pre mňa aj osobných dôvodov o izolácii, sa zase vraciam k ľuďom a k svojej profesii. Teším sa na celý tím a som veľmi zvedavá na nové talenty," dodáva piata členka poroty Monika Bagárová.

Porota
Foto: TV Markíza