Superstar cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Spoznávate ho? Z rozkošného chlapčeka je dnes obrovský talent

18. 06 2021 11:00 | nb
Spoznávate toto deťatko?
Spoznávate toto deťatko? Foto: Archív G. Ricci
Giovanni Ricci
Giovanni Ricci
Malinký Giovanni s maminou

Z týchto záberov sa roztopíte.

Spoznali ste chlapčeka na titulnej fotke? Je to spevák Giovanni Ricci, ktorý sa však preslávil na Slovensku. Tu už roky žije, keďže jeho mamina sa kvôli láske presťahovala z Ríma na Slovensko.

Giovanni sa dostal do povedomia ľudí vďaka SuperStar, kam sa prihlásil spoločne so svojou talentovanou priateľkou Martinou Koniarikovou. Obom sa podarilo prebojovať poriadne ďaleko - Maťka skončila pred bránami finále a Giovanni až vo finálovej desiatke. Ani po súťaži nezaspali na vavrínoch, speváčka vydala singel Bublina a čoskoro vydajú duet.

TIP: Pamätáte si zaľúbenú dvojicu zo SuperStar? Majú novinku

Giovanni a Maťka tvoria pár už sedem rokov, dokopy sa dali na strednej škole a stala sa z nich nerozlučná dvojica. Spevák má veľmi blízky vzťah aj s celou svojou rodinou a na maminu nedá dopustiť.

Ku Dňu matiek jej venoval niekoľko archívnych fotiek v príspevku na Instagrame s krátkym, no výstižným texom. „Najsilnejšia osoba, akú poznám,“ napísal na adresu maminy. Tá má netradičné talianske meno - Liberata. Synčeka vychovávala sama v Ríme, neskôr našla životnú lásku a presťahovala sa na Slovensko.

„Desať rokov sme žili sami v malom jednoizbovom byte. Mamina rada pomáha ľudom, ktorí to najviac potrebujú a predtým ako prišla na Slovensko, bola učiteľkou pre zdravotne postihnuté detičky. Teraz po materskej robí lektorku taliančiny,“ hovorí Giovanni.

Napriek rokom stráveným na Slovensku je jeho mamina stále hrdou Taliankou. „Doma sa rozprávame väčšinou po taliansky, no po slovensky rozumie všetko. Najlepšie je, keď sledujem jej konverzácie s Martinkou. V polke vety prepne zo slovenčiny na taliančinu a Martinka si trochu musí domyslieť,“ hovorí so smiechom Giovanni.

Jeho rozkošné fotky z detstva nájdete v galérii.

TIP: Spolupráca so sloveským raperom. Zizmomriavky z nového klipu sú zaručené