Superstar cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Pamätáte si zaľúbenú dvojicu zo SuperStar? Majú novinku

03. 05 2021 12:30 | nb
Maťka a Giovanni
Maťka a Giovanni Foto: Instagram/minakoniarikova
Martina Koniariková
Martina Koniariková
Giovanni Ricci a Martina Koniariková

Speváčka ohlásila skvelú správu.

Martina Koniariková a Giovanni Ricci tvoria už niekoľko rokov pár a ako dvojica prišli aj do SuperStar. Už na prvom kastingu ohúrili porotu spoločným duetom a prebojovali sa spolu veľmi ďaleko. Giovanni až do finále, Martinka skončila tesne pred jeho bránami.

V taký úspech ani nedúfali, no po skončení šou, rovnako ako ďalší ich kolegovia, nemali pre pandémiu možnosti koncertovať či pracovať na sebe inak než v stúdiu.

TIP: Speváčka vyrazila dych provokatívnou fotkou. Takúto sexy ste ju ešte nevideli

Teraz ich však kopla múza a na svete je singel Bublina aj s originálnym vieoklipom. Ide však o Martininu pesničku, Giovanniho nebudete počuť a ani vidieť v klipe. Pár je však stále spolu a na ich vzťahu sa nič nemení.

„Pesnička Bublina vznikla počas druhej vlny pandémie, kedy zrejme už väčšina z nás prežívala pocity frustrácie z toho, že sme sa zrazu ocitli v klietke a žiadnym spôsobom sa z nej nedá dostať von. Skladba má vyjadrovať eufóriu v súvislosti s vnútornou silou človeka motivovať samého seba aj počas ťažkých dní. Hovorí aj o tom, že je mnohokrát dôležité byť iba sám so svojimi myšlienkami, venovať sa iba sebe. Myslím, že také dni potrebujeme všetci. Bez výčitiek. Občas sa skrátka potrebujeme vypnúť a keď som sama, vtedy mi tú dobrú náladu ani nikto nemôže ovplyvniť,“ opísala Maťka vznik Bubliny.

TIP: Známy párik má svoj veľký deň. Zverejnili vzácne fotky

Chýba tu síce jej priateľ, no svoj podiel na songu má aj on. „Pesničku mi pomohol napísať Giovanni, za čo som mu veľmi vďačná. Bolo to celé naozaj spontánne. A najlepšiu produkciu, akú mohla táto skladba kedy dostať, spáchal náš producent a manažér Dodo J. Mikulášik, ktorý používa aj producentský pseudonym Doel,“ dodala nadšená speváčka.

Napriek tomu, že sa preslávili ako dvojica, rozhodli sa, že začnú ako osobitní umelci. „Chceme, aby nás ľudia vnímali aj individuálne. Giovanni bude tiež onedlho vydávať pesničku bezo mňa, ale máme pripravené aj duety,“ podotkla.

TIP: Zaspomínajte si na učiteľku sexu. Začiatky Zuzany Belohorcovej

K piesni Bublina je aj videoklip, je však netradičný. „Vzhľadom na momentálnu situáciu si nemôžeme dovoliť točiť profesionálne videoklipy, preto sme sa rozhodli, že sa ho pokúsim natočiť po domácky sama. Celý videoklip je točený mobilom, zábery som vždy konzultovala aj s naším producentom a manažérom, ktorý ma usmernil tou správnou cestou a celý videoklip postrihal a podokončoval Giovanni,“ uzavrela Martinka.

Pozrite si výsledok, ktorý vám zaručene zlepší náladu:


TU nájdete prihlášku do ďalšieho ročníka SuperStar