Superstar cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Herečka nafotila odvážne tehotenské fotky. Zábermi vyráža dych!

07. 04 2021 09:00 | nb
Patrície Pagáčová
Patrície Pagáčová Foto: Instagram/patricie.pagacova
Patrície Pagáčová, Marián Čekovský
Paľo Habera a Patrície Pagáčová
Patrície Pagáčová

Takéto zábery si trúfne nafotiť len máloktorá nastávajúca mamina.

Herečka a porotkyňa SuperStar Patrície Pagáčová je v radostnom očakávaní prvého potomka. Manželovi Tiborovi Pagáčovi čoskoro privedie na svet dieťatko a hoci to blondínka neplánovala, predsa nafotila tehotenské fotky.

Dve fotenia, ktoré absolvovala, boli však úplne iné. To prvé, tradičné pre časopis, to druhé o čosi extravagantnejšie. Máloktorá nastávajúca mamina by si na niečo také trúfla, no Patrície patrí do skupinky odvážnych. Fotila totiž pod vodou!

„Originálna pamiatka na bruško. Priznám sa, že som tehotenské fotenie nemala vôbec v pláne, nejako ma to proste nelákalo, ale nakoniec som spravila dve výnimky. S Luckou som fotila už niekoľkýkrát pod vodou, výsledok bol vždy parádny a neľutujem! Ale dve fotenia mi stačia, s tým končím. Keď budem viac široká než vysoká, tak už to na ďalšie fotenie nevidím,“ napísala herečka s humorom jej vlastným.

Tu je nádherný výsledok originálneho fotenia:

Zdroj: Instagram/patricie.pagacova

Zdroj: Instagram/patricie.pagacova

A takto vznikali fotky pod vodou:

Zdroj: Instagram/patricie.pagacova

TIP: Dočkal sa aj on! V 34 rokoch sa z herca stal šťastný otec

Do boja o šancu stať sa hviezdou sa môžeš hlásiť už dnes. Stačí vyplniť prihlasovací formulár na casting.markiza.sk. Kasting zvládneme aj online!

 

Komentáre (0)