Superstar cover

MARKÍZA • NEDEĽA • 20:30 •

Speváčka vyrazila dych provokatívnou fotkou. Takúto sexy ste ju ešte nevideli

14. 02 2021 13:00 | nb
Giovanni Ricci a Martina Koniariková
Giovanni Ricci a Martina Koniariková Foto: Instagram/minakoniarikova
Giovanni Ricci a Martina Koniariková
Martina Koniariková
Martina Koniariková

Éterická kráska sa odhalila. Wau, to je pohľad!

Speváčka Martina Koniariková, ktorú poznáte predovšetkým zo SuperStar, je krásna žena. A hoci pôsobí skôr étericky, tentoraz ukázala, že vie byť aj poriadne sexy!

Partnerka speváka Giovanniho Ricci, s ktorým v SuperStar dotiahli poriadne ďaleko, sama nafotila krásne čiernobiele fotky, z ktorých prvú zverejnila. A je to poriadne odvážny záber!

Maťka je síce oblečená, no akoby ani nebola. Tento príspevok vyvolal bujaré reakcie, ktoré ona sama ani nečakala. Najväčším podporovateľom je však práve jej priateľ Giovanni, ktorý ju posmelil aj k tomu, aby túto fotku ukázala svetu.

„On ma veľmi podporuje vo veciach, ktoré súvisia so sebaláskou. Toto ani nie je profi fotka, fotila som sa sama. Vždy, keď na Instagram niečo pridávam, rozmýšľam nad tým, čo napíšem, čo si kto o mne bude myslie, alebo či tú fotku vôbec mám pridávať. Ale už tak nechcem premýšľať, lebo aj keď by som sa snažila vyhovieť každému, vždy sa nájdu negatívne reakcie. Snažím sa zamerať na to, čo sa páči mne," hovorí speváčka na adresu odvážneho záberu, za ktorý sa nehanbí. A nemá na to dôvod. Presvedčte sa sami:

Zdroj: Instagram/minakoniarikova

TIP NA ČLÁNOK: Priznala to, čo si fanúšikovia dlho mysleli. Herečka je tehotná

Upútavka

 
SuperStar: 2. FINÁLE - NAŽIVO v nedeľu, 5. decembra, o 20.25!
Sledujte celé epizody na