Superstar cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Debut extravagantnej speváčky zo SuperStar a veľká zmena imidžu

29. 01 2021 15:00 | markiza.sk
Laura Wengová.jpg
 
Laura Wengová
Laura Wengová
Laura Wengová

Z jej prvotiny budete mať zimomriavky.

Speváčka Laura Wengová sa dostala do povedomia ľudí vďaka účinkovaniu v šou The Voice, potom bola vokalistkou v SuperStar 2018 a spievala aj vokály Emme Drobnej. Teraz vydala prvý debutový singel s názvom Boy On The Street, čím oficiálne odštartovala svoju sólovú kariéru.

Na svojom konte má spolupráce so zvučnými menami ako Kali (V správny čas), Supa a Jozef Engerer (Kamenné tváre) vydala v deň svojich narodenín nádherný debutový song s názvom Boy on the street. Ťažkú, ale dodnes bohužiaľ stále prítomnú tému piesne mala Laura v hlave už dlhšiu dobu. Samotnú skladbu začala dávať dokopy začiatkom minulého roka, keď sa pomaly rušili kultúrne podujatia a na chvíľu sa odsťahovala k sestre mimo Bratislavu. Hudbu k piesni produkoval Adrián Líška. Muzikanti Peter Kunzo, Mattia Müller a Miloš Bulík, ktorí do skladby nahrali živé nástroje sú členmi jej kapely, ktorá vznikla minulý rok.

"Je to skutočný príbeh o dievčati, ktorej jeden chlapec na ulici všetko zmenil. Bola to jedna z nepekných skúseností v jej živote, ktorú zažila, no spočiatku jej nedávala veľkú váhu. Samozrejme si uvedomovala, že by sa to nemalo diať, no nejako ju to nezasahovalo. Až po nejakom čase, tak ako to pri traumatických skúsenostiach býva, to všetko vyšlo von a nastalo pre ňu veľmi ťažké obdobie. Časom si uvedomila, že tento príbeh musí povedať, aby sa posunula ďalej a v tom som pomohla ja. Snažila som sa z niečoho temného vytvoriť niečo čisté. Hudbu." vysvetlila samotná Laura.

IMG_3647.jpg
 

S tou prichádza aj zmena imidžu. Laura bola povestná len niekoľkomilimetrovým účesom, ktorý nosila roky. Extravagancia jej pristane, tento rok sa však rozhodla nechať vlasy rásť.

Pozrite si jej debutový klip v zasneženej krajine, kde necháva vyznieť text o zlomenom srdci. So speváčkinou spoveďou sa stotožnia mnohí, ktorí zažili sklamanie v láske. Z toho sa Laura práve v tejto piesni vyspievala. Vypočujte si jej prvotinu, budete mať zimoriavky:

 

Laura dnes necháva vlasy rásť. Vo fotogalérii nájdete zábery, na ktorých je „na ježka“.

zdroj: Instagram/imlauraweng

TIP NA ČLÁNOK: Timotej zo SuperStar na najnovšej fotke. Je to vôbec on?

Komentáre (0)