Superstar cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Nový hlas na scéne: Po SuperStar prešla veľkou premenou!

25. 01 2021 15:00 | zv, ts
Saymi
Saymi Foto: SAYMI & Martin Císar - Každý Sám prod. Hoodini |OFFICIAL VIDEO|

Vypočujte si vydarený duet.

Jednou z najväčších devíz speváka či speváčky je nepochybne silný, ľahko zapamätateľný hlas. Ak sa k tomu pridá charizma, talent, pracovitosť a, samozrejme, nos na správnych ľudí okolo seba, úspech máte razom takmer na dosah.

To je tiež prípad sympatickej Simony Groschmidtovej, ktorá spieva a tvorí pod umeleckým menom SAYMI. Ak sa vám zdá, že na scéne patrí k úplným nováčikom, vyvedieme vás z omylu. Umelkyňa má veľmi pestré, žánrové zameranie. Hoci vyštudovala na konzervatóriu operný spev, pamätať si ju môžete zo SuperStar v roku 2015, kde porotu počas castingu zaujala popovou skladbou od Adele. V Egovej pesničke Žijeme len raz naspievala vokály, no vystupovala aj s držiteľom mnohých hudobných cien Kalim.

V ostatnom období sa SAYMI vracia do pokojnejších, melodických vôd a prekvapuje ďalším vydareným duetom. Ten má na svedomí Slovák s obdobne mohutným hlasom, verejnosti dobre známy spevák Martin Císar.

Úprimnosť ako gro vzťahu, to je ústredná myšlienka skladby Každý sám, ktorá vystihuje (aj) realitu vzťahov dnešnej doby. Pieseň je o partnerskom zväzku. O tom, ako ľudia potrebujú vlastný priestor a o úprimnosti medzi nimi.


Komentáre (0)