MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Krásna speváčka na sexy fotkách. Tieto zábery chceli odvahu

17. 01 2021 12:00 | nb
Júlia Kramárová
Júlia Kramárová Foto: Instagram/julia.kramarova
Júlia Kramárová
Júlia Kramárová
Klára Berisha, Júlia Kramárová

Kráska prekonala samu seba. Z výsledku je nadšená.

Talentovaná Júlia Kramárová, ktorá sa dostala do top 10 v poslednej sérii SuperStar, je nielen skvelá speváčka, ale aj krásna žena. Júlia, ktorá dlhodobo žije v Rakúsku, v susednej krajine trávi aj čas počas pandémie.

Rozhodla sa zmeniť svoj život a podstúpiť výzvu, ktorá vyžaduje veľa pevnej vôle. Dala sa na otužovanie, ktoré sa práve v tejto dobe teší popularite. Júlia sa do toho pustila po prečítaní knihy od toho najpovolanejšieho - zakladateľa metódy otužovania.

„Otužovaniu som sa začala venovať začiatkom tejto zimy, keď som si prečítala knižku od Wima Hofa a odporúčam ju všetkým, ktorí radi vystupujú zo svojej komfortnej zóny. Naučila som sa meditovať pomocou vedomého dýchania a takisto prekonávať svoje hranice otužovaním. Zo začiatku to bolo pre mna dosť ťažké, pretože zimu veľmi nemusím. Spočiatku som sa otužovala len v sprche, kde som sa snažila vydržať aspoň pár minút pod úplne studenou vodou. Desať dní som sa takto otužovala, no a teraz už sa otužujem nielen v sprche, ale aj vonku, keďže máme zimu a sneh. Musím povedať, že sa to stalo mojou záľubou,“ hovorí kráska, ktorá sa okrem toho stále venuje aj hudbe. Na jar plánuje vydať singel a fanúšikovia sa budú mať na čo tešiť!

Fotky sexy Júlie v bikinách v snehu nájdete v galérii.

TIP NA ČLÁNOK: Sexy porotkyňa s novým imidžom. Tomu sa hovorí radikálna zmena!

Komentáre (0)