MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Fešák zo SuperStar má okrem hudby ďalšie životné poslanie. Klobúk dole!

07. 01 2021 14:00 | nb
Adrián Ševc
Adrián Ševc Foto: Instagram/adrian_sevc
Adrián Ševc
Adrián Ševc
Adrián Ševc

Spevák sa dlhodobo venuje náročnej práci, ktorá chce odvahu.

Adrián Ševc, ktorého si pamätáte z poslednej série SuperStar, zaujme nielen speváckym talentom a originálnou farbou hlasu, ale aj tým, čomu sa popri hudbe venuje. Len 20-ročný rodák z Brezna je totiž hasič v dobrovoľnom hasičskom zbore.

Ako sa k tomu vôbec dostal? „Odmalička som sa tomu venoval, či už krúžky alebo súťaže a povoziť sa na hasičskom aute, to bol splnený sen. Ako sme s bratom dospievali, stále sme sa prihlasovali na súťaže v tzv. hasičskom športe a postupne sme prešli výcvikom do riadnych zásahov. Na strednej škole som študoval ochranu osôb a majetku pred požiarom a tam sme mali tiež viaceré súťaže, v ktorých som sa umiestňoval. Dostal som aj ocenenie od riaditeľa hasičského zboru v Banskej Bystrici,“ opisuje svoje začiatky spevák. Teraz študuje na vysokej škole bezpečnostné inžinierstvo, kde sa zaoberá teóriou hasičstva aj ďalšími odbornými predmetmi.

Aktívne sa propri tom venuje hasičstvu v obci, odkiaľ pochádza. „Mačky na strome sú také klišé,“ smeje sa Adrián, pre ktorého je táto práca poslaním rovnako ako hudba. Za sebou má už niekoľko náročných výjazdov či už pri požiaroch alebo povodniach.

Rovnako zanietený ako pre hasičstvo je aj pre hudbu a neustále na sebe pracuje. Aktuálne vydal spoločne s Alicou Urcikánovou cover piesne od Peter Bič Project - Stoj. Pesničku originálne vylepšil vianočnou melódiou a k nej spravili s Alicou videoklip na diaľku. Pozrite si ho TU.

Fotky Adriána ako hasiča nájdete v galérii.

TIP NA ČLÁNOK: Talentovaná Diana je späť. Superstaristka sa ukázala po mesiacoch odmlky

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na