Superstar cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Známy párik má svoj veľký deň: Zverejnili vzácne fotky

21. 12 2020 10:30 | nb
Martinka a Giovanni
Martinka a Giovanni Foto: Instagram/michaela.lakehouse._digital
Giovanni a Martinka v začiatkoch vzťahu.
Giovanni a Martinka v začiatkoch vzťahu.
Giovanni a Martinka v začiatkoch vzťahu.

Budúci rok bude pre nich významný.

Giovanni Ricci a Martina Koniariková sa dostali do povedomia vďaka SuperStar. Talentovaný pár to dotiahol ďaleko, Giovanni dokonca až do finálovej desiatky. Náročná skúška v podobe televíznej súťaže v ich prípade nebola chybou, práve naopak, ešte viac ich spojila.

Giovanni s Maťkou stále tvoria dvojicu a neustále pracujú na nových pesničkách, ktoré čoskoro predstavia svetu. Ako všetci umelci, aj oni prežili náročný rok, kedy takmer nekoncertovali a občas strácali motiváciu, no to ich nadšenie pre hudbu nezmenilo.

Krásnou správou je aj to, že sú spolu už sedem rokov.  V nedeľu 20. decembra obaja zverejnili zaľúbené príspevky, ktoré hovoria za všetko.

„Takto dnes oslavujeme našich 7 rokov spolu, na prázdnom parkovisku s jedlom v ruke. Presne ako píšem tento post, sedíme v aute a dosť sa napchávame. Ale späť k podstate, je naozaj jedno, kde sme, keď sme spolu," napísala Martinka.

„Prežili sme prekrásne moment a neuveriteľne ťažké časy ale všetko sme spolu zvládli. 2021 bude náš rok, láska! Či v hudbe alebo v živote," napísal Giovanni a pripojil niekoľko vzácnych archívnych fotiek ešte zo začiatku ich vzťahu.

Zdroj: Instagram/heritalianboy

TIP NA ČLÁNOK: Mladé talenty naspievali legendárnu vianočnú pesničku. Pozrite si ich krásny videoklip

Komentáre (0)