MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Víťazka SuperStar: Čo jej bráni rozbehnúť kariéru po súťaži?

15. 12 2020 12:00 | kf
Barbora Piešová
Barbora Piešová Foto: Instagram/barborapiesova_official

Barbore sa po súťaži zmenil život od základov.

Aktuálnou víťazkou československej SuperStar je Barbora Piešová. Mladá a talentovaná speváčka má dobre našliapnutú kariéru a fanúšikov potešila už niekoľkými autorskými pesničkami. Po ukončení šou sa jej zmenil život od základov a úspech si naozaj užíva.

V rozhovore nám prezradila, čo jej naviac bráni rozbehnúť svoju kariéry a čím momentálne trávi čas.

 

TIP na článok: Evelyn v sexy vianočnom kostýme: Keď ju uvidíte, nespustíte z nej oči!

Nenechajte si ujsť vystúpenie Barbory už v piatok na Markíze! Počas galavečera Najkrajšie Vianoce si zaspieva spolu s ďalšími hosťami.

 

Cieľom charitatívneho programu Najkrajšie Vianoce je pomáhať a plniť vianočné želania deťom a rodinám, ktoré často nemajú financie na riadne fungovanie domácnosti či uhradenie liečebných nákladov a takmer žiadnu možnosť zažiť Vianoce plné splnených prianí. Televízia Markíza v spolupráci so spoločnosťou Tipos a Nadáciou Markíza chcú počas vianočného obdobia podať pomocnú ruku a obdarovať rodiny s deťmi, ktoré sa nachádzajú v ťažkých životných situáciách, ľudí s vážnymi zdravotnými problémami či trpiacich materiálnym nedostatkom. Galavečer bude spojením dobročinnosti, zábavných momentov, mimoriadnych hudobných vystúpení, vianočných pozdravov a prianí televíznych tvárí.

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na