MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Nalaďte sa na sviatky: Krásna vianočná pesnička talentovanej speváčky

10. 12 2020 14:00 | nb
Veronika Danišová a Monika Bagárová
Veronika Danišová a Monika Bagárová Foto: Instagram/wejka
Takto si Veroniku pamätáte zo SuperStar.

Prichádza so skladbou, z ktorej budete mať zimomriavky.

Veronika Danišová, ktorú si pamätáte z finálovej desiatky SuperStar 2015, spevom neustále žije. Má na konte niekoľko singlov a teraz prichádza s krásnou vianočnou novinkou, ktorá pohladí dušu. Názov Slzy Vianoc napovedá, že ide o emotívnu pieseň, v ktorej sa nájdu mnohí.

„Pieseň som zložila sama vo svojej triede, kde učím spev. Chcela som, aby ľudí chytila za srdce a v tejto náročnej dobe priniesla trochu tepla do našich domovov. Mal by si v nej každý nájsť to svoje, v čo verí. Do pesničky som si zavolala deti z Partizánskeho, ktoré boli úžasné a celý song osviežili,“ hovorí Veronika, ktorá zapojila aj svoje krstniatko.

TIP NA ČLÁNOK: Novinky v živote Martina Chodúra: S rodinou urobil veľký krok

„Sólo spieva syn mojej sestry, Jakub Gašo. Tento rok sa ku mne prihlásil na spev. Veľmi sa z neho teším, má talent a je pracovitý. S piesňou mi pomáhal môj brat Július Daniš alebo GMM Production, ako ho ľudia poznajú. Je to producent a má vlastné nahrávacie štúdio, kde sme spravili finálnu verziu a tiež natočili pár záberov do klipu,“ dodáva speváčka, ktorej pozitívne ohlasy na pesničku robia veľkú radosť.

Pozrite si jej krásny vianočný klip a nalaďte sa na sviatky:


TIP NA ČLÁNOK: Sexy speváčka provokuje: Zverejnila fotku hore bez

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na