MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Pošmyknutie Barbory Piešovej na videu: Všimli ste si to?

21. 11 2020 11:00 | nb
Barbora Piešová
Barbora Piešová Foto: Instagram/barborapiesova_official
Barbora Piešová
Kvetka Horváthová a Barbora Piešová
Barbora Piešová

Speváčka nemá problém s tým, že je to verejné.

SuperStar Barbora Piešová pre aktuálne opatrenia nemôže koncertovať a stretávať fanúšikov naživo, no aktívne sa s nimi spája na svojom Instagrame. Tak vznikol plán na videoklip k jej druhému singlu s názvom Vesmír. Nakrúcal sa na nádherných miestach po celom Slovensku, ktoré speváčke odporučili práve jej fanúšikovia.

O vzniku Vesmíru sa rozhovorila v reportáži Reflexu. Cieľ piesne je maximálne pozitívny - motivovať ľudí, aby spoznávali Slovensko a tešili sa z krás, ktoré tu doma máme. 

TIP NA ČLÁNOK: Krst albumu Barbory Piešovej. Originálnejší spôsob ste ešte nevideli!

Barbora počas túry raz takmer spadla, čo je zaznamenané v klipe. Svoje pošmyknutie chcela cielene zverejniť, lebo si aj zo seba vie urobiť srandu. Všimli ste si tento moment vo videu?

Speváčka sa vyjadrila aj k tomu, či ľutuje niektoré zo svojich verejných vyjadrení. V minulosti totiž niektorými spsobila rozruch. Viac vo videu:

 

TIP NA ČLÁNOK: Spevák priznal orientáciu. Svoj coming out začal úprimným listom mamine

Chceš sa aj ty stať novou SuperStar? Prihlás sa na online kasting a priamo z pohodlia domova ukáž, čo v tebe je! Viac info nájdeš tu:

 
 

Ak poznáš niekoho, kto patrí do SuperStar, prihlás ho! Staň sa lovcom talentov a ak sa spevák objaví v odvysielanej epizóde, získaš 100 eur! Podmienky nájdeš TU.

Komentáre (0)