Superstar cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Krst albumu Barbory Piešovej: Originálnejší spôsob ste ešte nevideli

15. 11 2020 11:00 | nb
Barbora Piešová
Barbora Piešová Foto: Instagram/barborapiesova_official
Barbora Piešová na prvom kastingu
Barbora Piešová na prvom kastingu
Barbora Piešová

Speváčka spôsobila odvážnym nápadom rozruch. Tomu sa hovorí vynaliezavosť!

Barbora Piešová odštartovala svoju kariéru v dobe, ktorá umelcom nepraje. Pre prísne opatrenia superstaristi nemohli zažiť vystúpenia pred publikom a málokomu z nich sa po šou vôbec podarilo koncertovať. Barbora nie je výnimkou a hoci šou vyhrala, koncerty aj ďalšie aktivity musí odsúvať.

V prípade krstu albumu sa tiež musela vynájsť. Hoci Baška túžila po koncerte, kde by album oficiálne pokrstili a bola by to hromadná oslava zrodenia jej prvého albumu, musela od toho upustiť.

To ale neznamená, že jej tvoba ostala nepokrstená. Superstar sa totiž vynašla a album pokrstila tak, ako ešte nikto pred ňou. Spojila sa kvôli tomu s hasičským zborom, ktorý je jej srdcu blízki a spoločne to zvládli. 

TIP NA ČLÁNOK: Druhý singel Barbory Piešovej poteší fanúšikov z celého Slovenska

„Všetci vieme, aká je situácia. Krst albumu som chcela mať aspoň nejaký, nech mám pamiatku. Keď som mala 15 rokov, chodila som behávať za dobrovoľný hasičský zbor v Kanianke súťažne a sú to skvelé spomienky môjho života. Preto som oslovila chalanov a rozhodli sme sa album pokrstiť tak, ako ešte nikto nikdy predtým (aspoň o tom nevieme, že by to niekto spravil). Pre hejterov a konšpirátorov, všetko sme robili bezpečne pod dohľadom a tak, aby sa nikomu nič nestalo. Je to len čisto pre zábavu a pre vďaku dobrovoľným hasičským zborom," napísala Baška k videu.

To je plné energie, humoru a už vzbudilo poriadny rozruch! Pozrite si, ako originálne prebiehal krst jej debutového albumu s názvom Som flegmatik, ale optimista.

Zdroj: Instagram/barborapiesova_official

Fotky Barbory od prvého kastingu SuperStar po súčasnosť nájdete v galérii.

TIP NA ČLÁNOK: Toto bude hit! Z novinky talentovaného speváka budete mať zimomriavky

Chceš sa aj ty stať novou SuperStar? Prihlás sa na online kasting a priamo z pohodlia domova ukáž, čo v tebe je! Viac info nájdeš tu:

 
 

Ak poznáš niekoho, kto patrí do SuperStar, prihlás ho! Staň sa lovcom talentov a ak sa spevák objaví v odvysielanej epizóde, získaš 100 eur! Podmienky nájdeš TU.

Komentáre (0)