Superstar cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Koniec poznávacieho znamenia? Spevák predstavuje nový singel aj imidž

17. 11 2020 15:00 | nb
Honzove prípravy na Helloween
Honzove prípravy na Helloween Foto: Instagram/_jan_fanta_
Lucka Bikárová, Jan Fanta
Jan Fanta
Sam Mayers, Michal Choma, Jan Fanta a Mikuláš Hrbáček

V priebehu pol roka je to jeho druhá pesnička. Hosťuje v nej ďalšie známe meno.

Superstarista Jan Fanta skončil svoju púť tesne pred bránami superfinále, ale rozhodne patrí k hudobne najaktívnejším členom súťaže. Na konte má v priebehu pol roka už svoj druhý singel s názvom V&JB a okrem toho má aj nový imidž.

Z platinového blondiaka, ktorý by výzorom pojkojne mohol patriť do klanu Malfoyovcov z Harrho Pottera, je brunet. Honza sa vrátil k svojej pôvodnej farbe, no nebude to natrvalo. „K platinovej blond sa určite vrátim a tento účes mám aj vo vizuále k novému klipu,“ hovorí Honza. A prečo tá zmena?

„Ostrihal som sa a zafarbil teraz v druhej vlne pandémie, pretože v Česku je už niekoľko mesiacov zákaz kultúrnych akcií a spievania a tak skoro sa to asi ani neskončí. Preto som sa rozhodol, že dám vlasom po roku farbenia prestávku,“ vysvetľuje.

TIP NA ČLÁNOK: Krst albumu Barbory Piešovej. Originálnejší spôsob ste ešte nevideli

Jeho druhým singlom je disco „vypaľovačka“. Jej autorom je herec, spevák a producent Lukáš Janota, ktorý stojí aj za Janovou prvotinou s názvom Jeden den. Nový song V&JB (čítaj Vajb, pozn. red.) vznikol v júli a hosťuje v ňom spevák Ondřej Ruml, ktorý je Honzovým kamarátom.

„Kamarátime sa niekoľko rokov a je pre mňa v určitom zmysle vzorom. Spoluprácu s ním si nesmierne vážim. Vokály naspievala moja kamarátka Kristýna Daňhelová,“ hovorí Fanta.

„Vajb je iný, je to divočina. Prial by som si, aby pieseň v tomto neľahkom období urobila ľuďom radosť, zlepšila náladu a aby aj napriek všetkým zákazom sme si ju doma spievali a tancovali pri nej,“ želá si spevák, ktorý sa takto snaží šíriť optimizmus.

Vypočujte si výsledok spolupráce. Honzovu vlasovú premenu nájdete vo fotogalérii.


Chceš sa aj ty stať novou SuperStar? Prihlás sa na online kasting a priamo z pohodlia domova ukáž, čo v tebe je! Viac info nájdeš tu:

 
 

Ak poznáš niekoho, kto patrí do SuperStar, prihlás ho! Staň sa lovcom talentov a ak sa spevák objaví v odvysielanej epizóde, získaš 100 eur! Podmienky nájdeš TU.

Komentáre (0)