MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Nádherná superstaristka predstavila vlastnú tvorbu: Štýl, ktorý by ste nečakali

10. 11 2020 14:30 | nb
Veronika Weissová
Veronika Weissová Foto: Instagram/weissovaveronika
Jaroslav Oláh, Veronika Weissová, Nikola Šroubková, Jaroslav Dolník
Veronika Weissová
Veronika Weissová

Touto novinkou určite mnohých prekvapila.

Veronika Weissová je krásna superstaristka, ktorá už na prvom kastingu dostala kompliment, že vyzerá ako dvojníčka herečky Keiry Knightley. Po súťaži sa vrhla na vlastnú tvorbu a rozhodla sa aj pre umelecké meno - Ronzie.

„Vychádza z anglického Ronnie, ako sa hovorí Veronikám v zahraničí, ale zdalo sa mi, že to "z" tomu pridá trochu tvrdosti, ktorú v tomto žánri musím mať," vysvetľuje.

„Song vznikol už v priebehu leta, ale čas a možnosť nakrútiť k nemu klip bola až nedávno, tak som to dotiahla do konca. Drum´n´Bass je žáner, ktorý posledných pár rokov počúvam asi najviac a chcela som to skúsiť vo svojom prevedení. Sama nepoznám nikoho, kto by to robil, takže som chcela priniesť niečo, čo tu ešte nie je," hovorí na adresu novinky s názvom Ravers.

„Videoklip je robený dosť "low cost", ale každý nieke začína a toto je ten môj štart. Budem sa postupne snažiť to posúvať na lepšiu a lepšiu úroveň," vysvetľuje motivovaná Veronika.

Do budúcna ju však láka viacero štýlov, s ktorými plánuje experimentovať. „Chcem zistiť, čo mi najviac sedí, ale najviac by som sa chcela venovať D´n ´B, aj keď to teraz bude asi dosť náročné, keďže ma čaká maturita, no pokusím sa to všetko stíhať," dodáva.


TIP NA ČLÁNOK: Veľká novinka v živote Terezy Maškovej: Žiari šťastím!

Chceš sa aj ty stať novou SuperStar? Prihlás sa na online kasting a priamo z pohodlia domova ukáž, čo v tebe je! Viac info nájdeš tu:

 
 

Ak poznáš niekoho, kto patrí do SuperStar, prihlás ho! Staň sa lovcom talentov a ak sa spevák objaví v odvysielanej epizóde, získaš 100 eur! Podmienky nájdeš TU.

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na