Superstar cover

MARKÍZA • PIATOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Toto bude hit: Z novinky talentovaného speváka budete mať zimomriavky

14. 11 2020 11:00 | nb
Michal Šafrata
Michal Šafrata Foto: David Pařík
Michal Šafrata
Z nového klipu Michala Šafratu
Z nového klipu Michala Šafratu

Po spolupráci s Barborou Piešovou predstavil svoj prvý singel.

Talentovaný Michal Šafrata sa zviditeľnil vďaka SuperStar, kde to dotiahol až do finálovej desiatky. Pozornosť upútal aj priateľstvom s Barborou Piešovou, ktorá stále patrí k jeho nabližším a spoločne aj nahrali pesničku s názvom priateľ, ktorá je na speváčkinom novom albume.

Aj Michal neustále pracuje na svojej hudobnej tvorbe a aktuálne predstavil svoj prvý videoklip k piesni s názvom Nekonečná. Vznikla na začiatku leta a je o láske. „Inšpiráciou je vzťah, o ktorom si človek myslí, že ho nemôže nič rozbiť, ale ľudia sa časom menia," hovorí spevák.

Klip k singu nakrúcali vo veľkom sklade v Brne a stihli to tesne predtým, ako začali platiť prísne opatrenia. „Klip vymyslel Rudy Voda a myslím, že sa mu dokonale podarilo vystihnúť ním text piesne."

Fanúšikovia sa čoskoro môžu tešiť aj na ďalsie skladby. „Chýba mi živé hranie, ale na druhú stranu mám ten voľný čas, ktorý je treba na skladanie nových piesní. Budúci rok by som chcel vydať album," hovorí Michal, ktorý si tento rok zahral pár koncertov a jeden dokonca aj s Barborou, kde vystúpil ako jej hosť.

Pozrite si videoklip k prvému singlu Michala Šafratu - Nekonečná:


TIP NA ČLÁNOK: Veľká novinka v živote Terezy Maškovej: Žiari šťastím!

Chceš sa aj ty stať novou SuperStar? Prihlás sa na online kasting a priamo z pohodlia domova ukáž, čo v tebe je! Viac info nájdeš tu:

 
 

Ak poznáš niekoho, kto patrí do SuperStar, prihlás ho! Staň sa lovcom talentov a ak sa spevák objaví v odvysielanej epizóde, získaš 100 eur! Podmienky nájdeš TU.

Upútavka

 
SuperStar - v piatok, 1. októbra, o 20.30 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na