MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Veľká novinka v živote Terezy Maškovej: Žiari šťastím

06. 11 2020 14:00 | nb
Tereza Mašková
Tereza Mašková Foto: Instagram/terezaa.maskova
Terka v Teleráne zaspievala v sprievode Matěja Vávru.
Terka v Teleráne zaspievala v sprievode Matěja Vávru.
Tereza Mašková a Matěj Vávra v Teleráne s Kvetkou a Tomášom

Speváčka po vydaní albumu prekvapila ďalšou krásnou správou.

Speváčka a SuperStar 2018 Tereza Mašková sa aktuálne teší z prvého albumu, z ktorého vydala šesť singlov. Tým posledným je pozitívny song s nádherným vizuálom Nahá. Provokatívny názov nesie pozitívne posolstvo a pozítivna je aj sama speváčka.

V Teleráne priznala, že mala počas „korona krízy“ aj „depky“, kedy ju nič nebavilo, dokonca ani spievať. Našťastie sa naštartovala a spokojnosť z nej doslova srší. Tomu dopomohlo aj to, že začala cvičiť a opäť si doma spievať. O to sa často delí práve s fanúšikmi, ktorí spolo s ňou môžu aj športovať či tancovať. Jednoducho, endorfíny fungujú!

Terka má ešte ďalšiu skvelú novinku - pustila sa do novej oblasti a tou je móda. Spolu s návrhárom Dominikom Navrátilom vytvorili kolekciu oblečenia pre všetky dievčatá a ženy, ktoré maju rady jednoduchosť a ženskosť. Terka sa v jednom z modelov ukázala v Teleráne a vzbudila poriadny rozruch. Pozrite sa sami:

 

TIP NA ČLÁNOK: Piatok s fešákom zo SuperStar. Týmto vám zaručene zlepší náladu

Chceš sa aj ty stať novou SuperStar? Prihlás sa na online kasting a priamo z pohodlia domova ukáž, čo v tebe je! Viac info nájdeš tu:

 
 

Ak poznáš niekoho, kto patrí do SuperStar, prihlás ho! Staň sa lovcom talentov a ak sa spevák objaví v odvysielanej epizóde, získaš 100 eur! Podmienky nájdeš TU.

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na