MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Pamätáte si extravagantnú Juliánu zo SuperStar? Jej prvý klip je na svete

01. 11 2020 14:00 | nb
Juliána a Táňou Pauhofovou
Juliána a Táňou Pauhofovou Foto: Archív J. Hamranovej
Takúto divošku sme tu ešte nemali! Strapatá Juliána prišla pred porotu s bábikou
Juliána Hamranová
Juliána Hamranová a Táňa Pauhofová

Počas šou musela znášať veľkú kritiku. Ako to hodnotí z odstupom času?

Extravagantná Juliána Hamranová zo SuperStar 2018 spravila v šou poriadny vietor. Výrazná a rýchlo zapamatateľná speváčka bola veľkým sústom aj pre porotu, ktorá ju ale neposunula tak ďaleko, ako by Juliána chcela.

To však ryšavka nebrala ako neúspech, práve naopak. Umeniu sa venuje stále a ako vyštudovaná herečka má život naplnený nielen hudbou, ale aj divadlom. Účinkovala dokonca aj v seriáli milenky, kde stvárnila sesternicu hlavnej Sandry (Táne Pauhofovej).

TIP NA ČLÁNOK: Tí najlepší sa spojili. Pozrite si ich video, ktoré vám môže zmeniť život

A čo sa zmenilo v jej živote od účasti v SuperStar? „Fyzicky som stále rovnaká, veľké ryšavé háro," smeje sa. Mometálne pôsobí ako bábkoherečka v najstaršom bábkovom divadle na Slovensku v Žiline, popri tom komponuje a píše texty.

„Pieseň Aprílovou vznikla ešte v roku 2017 a je to prvá pieseň, ktorú som napísala a zhudobnila. Zaznela aj na kastingu a odvtedy prešla pár zmenami. Konečne sa mi ju podarilo nahrať v profesionálnom štúdiu a natočiť k nej videoklip. Mám v živote šťastie na dobrých a spoľahlivých ľudí, čiže je to radosť," chváli si spolupracovníkov a do budúcna má už v pláne nahrať ďalšie piesne

TIP NA ČLÁNOK: Piatok s fešákom zo SuperStar. Zaručene vám zlepší náladu

Ako s odstupom času vníma účasť v SuperStar? „Napriek článkom o mojom imidži, alebo že príliš kričím keď spievam a že som príliš teatrálna, som rada, ze šom išla do SuperStar. Spoznala som sa s naozaj úžasnými ľudmi, ktorí sú stále v mojom živote a napokon, dostala som veľmi cenné rady, pochvaly aj kritiku. Tú som si zobrala so všetkým rešpektom voči porotcom a ich práci," hovorí speváčka, ktorá je hrdá na to, že je svojská.

„Ľudia na ulici sa so mnou chceli po SuperStar vyfotiť, porozprávať, oslovovali ma menom a vlastne je to tak doteraz, keď ma stretnú. Vlastne som sa naživo nestretla s negatívnym názorom," hovorí Juliána, ktorá účasť v SuperStar neľutuje, práve naopak.

Pozrite si klip k jej prvému singlu s názvom "Aprílovou":


TIP NA ČLÁNOK: Nahá Tereza Mašková. Po ustráchanom dievčati niet stopy

Chceš sa aj ty stať novou SuperStar? Prihlás sa na online kasting a priamo z pohodlia domova ukáť, čo v tebe je! Viac info nájdeš tu:

 
 

Ak poznáš niekoho, kto patrí do SuperStar, prihlás ho! Staň sa lovcom talentov a ak sa spevák objaví v odvysielanej epizóde, získaš 100 euro! Podmienky nájdeš TU.

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na