MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Nahá Tereza Mašková: Po ustráchanom dievčati niet stopy

26. 10 2020 14:00 | nb
Tereza Mašková
Tereza Mašková Foto: T. Mašková
Tereza Mašková v novom klipe s singlu Nahá
Tereza Mašková v novom klipe s singlu Nahá.
thumbnail_13_14.3.1_autor foto_Jakub Mahdal.jpg

Speváčka uzatvára jednu etapu vo veľkom štýle.

Víťazka predchádzajúcej SuperStar Tereza Mašková žne so svojou tvorbou úspechy. Podarilo sa jej udržať na špičke československých interpretov a má silnú fanúšikovskú základňu, ktorú opäť potešila novinkou.

K obľúbenej piesni Nahá nakrútila pod vedením českého filmára Jakuba Mahdala videoklip. Jakub sa postaral aj o klipy k piesňam Žár a New Me a speváčka sa zverila do jeho rúk aj do tretice.

Nahá srší farbami, optimizmom, energiou, čo je v tomto náročnom období presne to, čo fanúšikom padne viac než vhod. Ide o šiesty a zároveň posledný singel z jej debutového albumu Zmatená, ktorý nesie inšpiratívne posolstvo.

„Chcela som ukázať sebavedomejšiu ženu. Dospelšiu, vyzretejšiu, ktorá postupom času vďaka tomu, čo deň za dňom prežíva, už nie je žiadne "krehké kura", ktoré sa bojí urobiť krok zo strachu, či bude dobrý alebo zlý. Som naozaj veľmi rada, že práve takáto pozitívna pesnička symbolicky uzatvára obdobie albumu Zmatená," hovorí Tereza, ktorá vyzerá lepšie než kedykoľvek predtým a doslova žiari.

Pozrite si krásny výsledok, ktorý vám zlepší náladu:


TIP NA ČLÁNOK: Druhý singel Barbory Piešovej poteší fanúšikov z celého Slovenska

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na