MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Piatok s fešákom zo SuperStar. Týmto vám zaručene zlepší náladu

23. 10 2020 12:00 | nb
Adrián Ševc
Adrián Ševc Foto: Instagram/adrian_sevc
Alica Urcikánová a Adrián Ševc
Adrián Ševc
Adrián Ševc

Čo hovoríte na chytľavú novinku?

Adrián Ševc je superstarista s nezameniteľným hlasom, ktorý sa síce neprebojoval do finále, no aj tak si získal priazeň divákov a diváčiek. Modrooký fešák z Haberovho rodiska - Brezna - už nejaký čas spieva s kapelou Paradox, no má na konte aj spoločný song s kolegami zo SuperStar.

„Za kapelu som veľmi vďačný, stále pracujeme na nových veciach. Sme štyria, poznáme sa zo základnej umeleckej školy a navyše bývame všetci kúsok od seba, čo je super. Ja som najmladši," hovorí 20-ročný Adrián, ktorý pre hudbu doslova žije.

S chalanmi neustále tvoria a na svete je ich najpozitívnejšia pesnička s klipom, ktorá vás naladí na víkend. „Už nás aj hrali v dedinskom rozhlase," smeje sa spevák, ktorý by rád oslovil aj komerčné rádiá.

Vypočujte si song, ktorý vás skvele naladí na víkend, ale náladu vám zaručene zlepší kedykoľvek:

 

Zdroj: Instafram/adrian_sevc

TIP NA ČLÁNOK: Tí najlepší sa spojili. Pozrite si video, ktoré vám môže zmeniť život

Chceš sa aj ty stať novou SuperStar? Prihlás sa na online kasting a priamo z pohodlia domova ukáť, čo v tebe je! Viac info nájdeš tu:

 
 

Ak poznáš niekoho, kto patrí do SuperStar, prihlás ho! Staň sa lovcom talentov a ak sa spevák objaví v odvysielanej epizóde, získaš 100 euro! Podmienky nájdeš TU.

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na