Superstar cover

MARKÍZA • NEDEĽA • 20:30 •

Takto ste superstarovský pár ešte nevideli: Zábery zo sprchy!

11. 10 2020 09:00 | nb
Giovy Maťka
Giovy Maťka Foto: Instagram/heritalianboy
Martina Koniariková
Giovanni Ricci
Dominika Lukešová a Martina Koniariková v divadle postúpili.

Giovanni a Martinka majú pre vás odkaz.

Martina Koniariková a Giovanni Ricci tvoria dvojicu u niekoľko rokov a spoločne sa aj prihlásili do SuperStar. Práve Maťka priviedla Giovanniho k spievaniu a ladí im to dokonale. Ani jeden z nich však nečakal, že to bok po boku v šou dotiahnu tak ďaleko.

Giovanii sa prebojoval do posledného finálového kola, Martina vypadla v poslednom SuperVýbere. A kým Giovanni musel jej vypadnutie predýchavať, ona bola príjemne prekvapená, že nevypadla skôr!

Dvojica po súťaži začala naplno makať na vlastnej tvorbe, no pre aktuálne opatrenia mali zatiaľ len málo možností koncertovať. Keďže Giovanni hrá na gitare a Maťka na klavíri, tvoria aspoň doma alebo v štúdiu a hudbou tešia aj fanúšikov na Instagrame.

TIP NA ČLÁNOK: Pamätáte si na sexy Kláru zo SuperStar? Na svete je jej prvý singel aj s krásnym klipom

„Mali sme vydávať singel, ale kvôli momentálnej situácii to presúvame. Teraz máme v pláne pripravovať ďalšie skladby a na Instagrame opäť rozbehneme live streamy," hovorí pár, ktorý sa snaží zachovať optimizmus aj v obmedzenom režime.

Nádejných spevákov, ktorí by tiež chceli skúsiť šťastie, vyzývajú, aby sa prihlásili do ďalšej série SuperStar. Tentoraz to však bude iné než kedykoľvek predtým, kasting totiž bude prebiehať online - teda bezkontaktne a tým pádom bez možnosti rizika nákazy.

Pozrite si originálnu pozvánku dvojice, ktorá sa nehanbí prihlásiť ani zo sprchy!

 
 

Chceš skúsiť svoje šťastie a presláviť sa? Trúfaš si na účasť v SuperStar a chceš počuť hodnotenie poroty? Prihlás sa už teraz na online kasting do ďalšej série SuperStar! Viac informácií sa dozvieš tu:

 

TIP NA ČLÁNOK: Bez tohto by dnes Emma Drobná možno nebola hviezdou. Pôjdete v jej šľapajách?

Upútavka

 
SuperStar: 2. FINÁLE - NAŽIVO v nedeľu, 5. decembra, o 20.25!
Sledujte celé epizody na