Superstar cover

MARKÍZA • PIATOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Superstaristka dávkuje jedno prekvapenie za druhým. Nový klip aj chlap?

07. 08 2020 13:30 | nb
Dominika s priateľom
Dominika s priateľom Foto: Instagram/dommilukes

Krásna speváčka vie, ako potešiť fanúšikov.

Superstaristka Dominika Lukešová je jednou z tých, čo ani po skončení súťaže neprestala na sebe pracovať, práve naopak. Speváčka sa dostala do TOP 5 a svoju šancu využila naplno. Tesne po konci šou vydala prvý singel s názvom Homeland, ku ktorému najnovšie zverejnia aj vidoklip.

„Natáčali sme dva dni a bola to fakt makačka, ale veľmi som si to užila," napísala Dominika k fotke s Mikym Hrbáčkom a kamarátkou Zuzkou, ktorí v klipe účinkovali. S Mikym, ktorý vypadol v posednom SuperVýbere sa skamarátili počas SuperStar a v kontakte sú dodnes.

TIP NA ČLÁNOK: Sestra Barbory piešovej je obrovský talent. Nečakané prekvapenie ju dojalo k slzám

Pesnička Homeland je o domovine, preto sa klip odoháva na viacerých miestach v Čechách. Partička kamarátov ide z pražskej vlakovej stanice na výlet a užíva si leto, hudbu a pohodu, ale aj stopovanie áut.

Pozrite si osviežujúci letný klip k Dominikinej novinke:


Zákulisie nakrúcania. Dominika s Mikym Hrbáčkom a kamarátkou Zuzkou:

Zdroj: Instagram/dommilukes

Okrem toho Dominika zverejňuje na svojom Instagrame aj zamilované fotky s priateľom Danielom. V minulosti zverejnila len jedno spoločné video z diaľky a jednu fotku, na ktorej jej milému nie je vidno do tváre. K najnovšiemu príspevku napísala Domča len jednoduché "I love you".

Pár je spolu už pol roka. „Nechcela som ho ukazovať na sociálnych sieťach, ale teraz o ňom už všetci vedia," smeje sa Domča. Zaľúbenosť z ich doslova srší, čo myslíte?

Zdroj: Instagram/dommilukes

TIP NA ČLÁNOK: Radikálna premena Mariána Čekovského. Na jeho doterajší imidž zabudnite

Upútavka

 
SuperStar - v piatok, 1. októbra, o 20.30 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na