MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Krásna dvojica zo SuperStar. Po spoločnom víkende prekvapili videom

16. 07 2020 16:00 | nb
Alica a Adrián
Alica a Adrián Foto: Archív, A. Urcikánová
Alica Urcikánová a Adrián Ševc
Alica Urcikánová a Adrián Ševc
Adrián Ševc v SuperVýbere

Alici s Adriánom to neskutočne pristane, čo myslíte?

Táto séria SuperStar priniesla naozaj veľké množstvo talentov. Nielen speváci z finálových kôl, ale aj mnohí, ktorí vypadli oveľa skôr, aj po skončení šou rozvíjajú svoj talent.

Jednou z tých, ktorí aktívne tvoria, je aj Alica Urcikánová, ktorá vypadla počas najbrutálnejšieho vyraďovania v divadle. Speváčka, ktorú prirovnávali k Emme Drobnej a porota ju najprv chcela vidieť vo finále, sa nenechala odradiť a spievať neprestala.

Hudbe sa neustále venuje aj fešák s prenikavým pohľadom Adrián Ševc, ktorého cesta sa skončila ešte v bunkri. Obaja speváci na sebe makajú a rozhodli sa spojiť.

Zdroj: Instagram/adrian_sevc

"Keď Alica v divadle vypadla, ja som jej hneď sklamaný napísal, nechápal som to. Potom sme si začali písať, ona mi poslala jej cover a pýtala sa ma na názor. Mne sa to veľmi páčilo, má naozaj úžasný hlas. Tak sme si povedali, že by sme niečo mohli naspievať aj spolu," opisuje Adrián, ako vznikol nápad na spoluprácu.

Dvojica si vybrala romantickú pieseň od Johna Legenda a Meghan Trainor s názvom Like I'm Gonna Lose You. A hoci s Alicou netvoria pár, spolu im to vizuálne aj spevácky mimoriadne pristane.

TIP NA ČLÁNOK: Konečne to prišlo! Barbora Piešová ukázala svoju lásku

"Najprv sme sa dohodli, že si každý nahráme svoj hlas doma, lenže v praxi to tak dobre nefunguje a najlepšie je nahrávať osobne. S Alicou sme 176 km od seba, no podarilo sa mi vybaviť priestory u nás pri Brezne, kde sme to nahrali. Bol s nami aj Silvo, on je úplne super, všetci sme si sadli už počas SuperStar po rozdelení do skupín," pochvaľuje si spevák.

"Nahrávanie vyšlo skvele, bolo to cez víkend, všetci traja sme mali voľno a vznikla z toho veľmi príjemná akcia," hovorí Adrián, ktorý čoskoro plánuje vydať aj cover spoločne s Alicou a Silvestrom Roštárom.

Vypočujte si prekrásny duet Alice a Adriána:


TIP NA ČLÁNOK: Sexi fotky v plavkách. Tereza Mašková so sestrou ukázali božské telá

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na