Superstar cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Odvážna SuperStaristka otvorene: Experimentuje s mužmi aj ženami

15. 07 2020 11:00 | kf
Marina Laduda v SuperStar
Marina Laduda v SuperStar Foto: Instagram/superstarcs

Americká speváčka natočila po ukončení SuperStar nový videoklip, ktorý púta pozornosť na prvý pohľad.

Jedným z najextravagantnejších súťažiacich v tohtoročnej SuperStar bola nepochybne Marina Laduda, ktorá má so spevom dlhoročné skúsenosti. Pôsobí v dvoch kapelách a má aj vlastnú tvorbu. Hoci v talentovej súťaži neuspela pred porotou, na hudbu nezanevrela.

zdroj: Instagram/marinaladuda

TIP na článok: Katy Perry krátko pred pôrodom: Útla speváčka ukázala bruško vo výrazných plavkách

Marina sa v novom klipe objavila v dráždivých pózach

Speváčka má sebavedomie na rozdávanie a nemá problém ani s dráždivými pózami pred kamerou. Iba pred tromi dňami zverejnila novú skladbu s názvom Almond Eyes spolu so sexy videoklipom. Marina sa v ňom objavila v spoločnosti chlapa aj ženy.

„Námet na videoklip bol inšpirovaný mnou ako osobou aj textom, ale hlavne náladou pesničky. Chcela som natočiť niečo pekné, vizuálne provokatívne a hlavne niečo, čo mi bude sedieť ako interpretke. Keď mi režiséri klipu odprezentovali nápad ku Almond Eyes, tak som ho hneď schválila, lebo som mala pocit, že aj keď text nie je vyslovene o takomto vzťahu, symbolizmus v klipe a podtón sú pre mňa pravdivé a osobné," povedala Marina.

Videoklip symbolizujej speváčkin predošlí vzťah

Nielen samotná skladba, ale aj videoklip symbolizuje komplikovaný vzťah, ktorý mala Marina v minulosti. „V klipe som v trojke. Presne je to tak, ako to na prvý pohľad vyzerá. Minulý rok som ukončila svoj najdlhší vzťah a po veľmi dlhej dobe som teraz single. Zisťujem o sebe veľa vecí a jedna z nich je to, že existuje viac ako klasický vzťah medzi mužom a ženou. Chcem, aby si každý divák v tomto klipe našiel to svoje. Ja o svojej sexualite a o vzťahoch nemám potrebu rozprávať, ale poviem aspoň to, že verím že v našej dobe si každý môže robiť to, čo chce,“ prezradila nám Marina.


zdroj: YouTube/Marina Laduda