Superstar cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Timotej to nevzdal, pre bývalú lásku spravil nádherné gesto

03. 07 2020 12:00 | nb
tim.jpg
 
Timotej zahral bývalej láske obľúbenúpieseň a pripojil nádherné vyznanie.
Timotej zahral bývalej láske obľúbenúpieseň a pripojil nádherné vyznanie.
Timotej zahral bývalej láske obľúbenúpieseň a pripojil nádherné vyznanie.

Má tisícky fanúšičiek, no on stále ľúbi jediné dievča.

Timotej Májsky má dnes obrovskú fanúšikovskú základňu vďaka účasti v SuperStar, kde sa prebojoval až do TOP 10. Už od prvého kastingu hovoril, že sa do šou prihlásil hlavne kvôli bývalej priateľke, ktorej chcel verejne vyznať city. Napriek tomu, že sa k sebe nevrátili - zatiaľ - on svojím romantickým príbehom dojal porotkyne aj divákov.

Od konca súťaže ubehlo už niekoľko týždňov a spevákov záujem o bývalú lásku neochabol, práve naopak. Je to stále rovnako intenzívne, hoci Tim by si zo zástupov dievčat mohol vyberať. On v tom však má jasno. "Nový vzťah nehľadám, veď som ešte stále zamilovaný," povedal ešte počas súťaže. A toho sa drží doteraz.

TIP NA ČLÁNOK: Úplne prvý singel fešáka zo SuperStar. Bude z neho nový letný hit?

V tejto záležitosti však predsa len nastal posun. "Pred pár dňami som ju pozval na večernú prechádzku. Naďalej chránim jej súkromie a rešpektujem ju, preto som navrhol, aby sme sa šli prejsť večer. Len ja a ona, žiadne iné oči a uši. Potešilo ma, že súhlasila, lebo spolu bohužiaľ netrávime skoro žiadny čas," hovorí Timotej, pre ktorého jej áno znamenalo veľa. "Opäť som si pripomenul, čo k nej cítim. Ona sama ma motivuje každý deň, či už v tvorbe, alebo v iných veciach," dodáva.

Krátko nato zverejnil na Instagrame sériu príbehov, kde hrá na klavíri pieseň Wicked Game od Chrisa Isaaca. Venoval ju práve svojej bývalej priateľke a videá doplnil silnými slovami.

"Môj obľúbený lovesong. Keď ho hrám, som znova s tebou. Ako tvoj partner aj milenec. A viem, že sa ti páči tiež. Preto vždy, keď tú pieseň hrám, hrám ju pre teba. Viem ju zahrať na tisíc spôsobov, tak, ako aj teba ľúbim tisíckami spôsobov. Občas do nej pridám nejakú ďalšiu pieseň z tvojich obľúbených, aby som ti ukázal, že aj dve rôzne pesničky môžu spolu fungovať. A ty si možno uvedomíš, že rovnako aj naše srdcia môžu spolu fungovať," napísal k príbehom na Instagrame.

Fotky s Timovými vyznaniami nájdete v galérii.

TIP NA ČLÁNOK: Hviezdy zo SuperStar zdobia nové tetovania. S kým sa dala Barbora Piešová potetovať?

Komentáre (0)