MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Monika Bagárová prezradila, ako to u nich vyzerá po narodení dcérky

01. 07 2020 15:00 | kf
Monika a Makhmud sú najšťastnejší na svete
Monika a Makhmud sú najšťastnejší na svete Foto: Instagram/bagarovamonika

Čo je pre ňu najnáročnejšie?

Porotkyňa SuperStar trávi všetok čas s dcérkou. Hoci bola na sociálnych sieťach veľmi aktívna, po pôrode zverejňuje menej príspevkov. Veľa ľudí sa jej pýtalo, ako to doma zvláda a čo sa pre ňu najviac zmenilo príchodom Rumie. Konečne si našla čas na to, aby prezradila, ako to u nich doma vyzerá a ako to s priateľom zvládajú.

zdroj: Instagram/bagarovamonika

Niektoré zásady, ktoré chcela dodržať, hodila pri dcérke za hlavu

Monika žiari šťastím a všetko v jej živote sa momentálne točí len okolo dcéry. S priateľom Makhmudom sa prvýkrát stali rodičmi a chcú vychovať dieťatko najlepšie, ako len budú vedieť. Hoci má speváčka Rumiu väčšinou na rukách, tentoraz sa rozhodla, že si zoberie do ruky mobil a prezradí niečo viac z ich súkromia. „Ruminka krásne rastie, veľa papá, rada sa porozpráva a túli sa. Veľakrát zaspí pri hudbe, na mojich rukách. Hlavne, že som bola frajerka, že moje dieťa nebude zaspávať na rukách, ale v postieľke," napísala čerstvá mamička.

zdroj: Instagram/bagarovamonika

TIP na článok: Lucia Mokráňová len mesiac po pôrode: Je štíhla ako prútik!

Monika je veľmi šťastná a vďačná za pomoc svojho priateľa, rodiny a blízkych priateľov, ktorí stoja pri nej. Sama priznáva, že si nevie predstaviť, že by mala doma momentálne viac detí. Aj to jedno jej dáva zabrať. Na konci príspevku vzdala hold všetkým matkám, ktoré vychovávajú viac detí. Ako odkazuje všetkým mamičkám, sme v tom spolu.

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
SuperStar: SUPERFINÁLE - v nedeľu, 31. mája, o 20.25!
Sledujte celé epizody na